реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

У Чернігові на Покрова відзначено День Українського козацтва, УПА та засуджено наступ на демократію (фоторепортаж)

14-Жов-11 1175 3.7 2
14 жовтня 2011 року у Чернігові біля Катерининської церкви та пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України» українські патріотичні організації відзначили День Українського козацтва та створення Української повстанської армії. Організатори: обласні організації Української народної партії та товариства «Просвіта».
Захід розпочався урочистим молебнем за Україну, Українське козацтво та Українську повстанську армію, який очолив секретар єпархіального управління Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Роман Кіник.
Ведучий мітингу, голова Чернігівської обласної організації УНП Володимир Ступак, наголосив, що у цей день традиційно українці відзначають величні й легендарні свята – Покрови Пресвятої Богородиці, яка була покровителькою й заступницею Українського козацтва та Української повстанської армії.
На мітингу виступили Олександр Мужук, обласний отаман Українського реєстрового козацтва, Михайло Данилюк, голова обласної організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Надія Галковська, відома поетеса, громадський діяч, педагог.
Надія Галковська розповіла про рейдерську атаку у Чернігові з виселення обласної «Просвіти» з будинку по вулиці Воровського, 10 і закликала усіх учасників заходу підтримати звернення до керівництва області.
Колишня чернігівка, яка зараз проживає в США, пані Тетяна Бас подарувала Кафедральному собору Святої Великомучениці Катерини вінчальні вінця.
Козаки традиційно провели для свята Покрови посвячення у козацтво та організували козацький куліш.
Після цього представники УНП, інших політичних партій взяли участь у мітингу-пікеті проти політичних репресій біля обласної державної адміністрації, організованого Чернігівським Комітетом опору диктатурі. Від імені УНП на ньому виступив В. Ступак, який закликав до консолідації всіх здорових сил українського суспільства у боротьбі проти політичних репресій, зубожіння та інших передвісників антинародної диктатури.
В. Ступак підкреслив, що УНП як і всі демократичні партії засудили вирок Ю.Тимошенко. Це - наступ на демократію, підрив авторитету України в світі, який закриває двері для нас в Європу.

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП

Коментарі (2)
avatar
1
Молодці -- Ступак, Чепурний, Соломаха, Галковська, які не відступають від українських ідеалів і не продають їх, як продали Жогалки за Інтермеццо. От шкода, що не всі бютівці були біля Катерининки і взагалі на захист Юлі так мало вийшло чернігівців.
avatar
2
Слава Героєм!

Приєднуйтесь до створення Західно-Української Автономії, щоб Малоросія вам не делегувала владу.
avatar