реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
"Шейк" від Глаби - народному депутату Аверченку
11-Лис-13 1206 5.0 0
Круглий стіл для молоді про переваги євроінтеграції, організований осередком партії "УДАР", значно оживився завдяки неочкуваному "візиту" місцевого діяча Андрія Глаби, який назвався керівником громадської організації "За Чернігів". З ним були четверо дуже молодих людей -- явно раннього студентського віку, якщо не шкільного.

Незвані гості стали розставляти на столах слабоалкогольний напій "Шейк", який виробляє підприємство у Жашкові на Черкащині і до якого, за словами Андрія Глаби, причетний Віталій Кличко. Щоправда, присутня на заході студентка -- жашківчанка заперечила. Мовляв, кому вже тільки не прписували те підприємство...

Юні гості тримали плакати "Кличко споює молодь", "Алко УДАР" тощо. При спробі присутніх ударівців з'ясувати їх вік, -- пішли, виконавши поставлену задачу.

"В Чернігівській області Кличко -- це я!", -- заявив непроханим гостям народний депутат від "УДАРУ" Сергій Аверченко і розповів, що він не п'є і не палить і так виховує своїх чотирьох дітей.
Мета круглого столу «Україна в ЄС - переваги для молоді» - висвітлення актуальних питань розвитку співпраці України та Європейського Союзу, з’ясування ролі молодіжної громадської діяльності та політики для розвитку держави, виявлення перспектив для української молоді після можливого вступу України до ЄС.
Ведучим був депутат міської ради від "УДАРу" Станіслав Драгель, а в обговоренні теми, крім студентів, виступали політологи Валентин Лутченко та Олександр Рись, журналісти Олег Головатенко і Василь Чепурний.

Народний депутат Сергій Аверченко наголошував на перспективах євроінтеграції, визнавши, що зараз тільки звільнення Юлії Тимошенко вирішує підписання угоди про асоційоване членство: "Європейці пішли на принцип".Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:удар, євроінтеграція, За Чернігів, Сергій Аверченко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar