ОУН була на Київщині
![](https://siver.com.ua/_nw/88/95276082.gif)
Це вже другий пам’ятний знак, встановлений у Богуславі за сприянні благодійної ініціативи «Героїка», присвячений богуславцям, які боролись за самостійність України.
Нагадаємо, що 20 листопада 2010 р. у м. Богуславі Київської області відкрили пам’ятний знак козакам Армії УНР: Іванові Білецькому та Оверкові Бондаренку. Обидва воїни взяли участь в Другому Зимовому поході Армії УНР тилами більшовиків у 1921 році. Потрапивши у полон до ворога під Малими Миньками, Бондаренко та Білецький були страчені червоними під Базаром.Героїка
Читайте також |
Коментарі (0) |