Сьогодні під час "круглого столу" «Геноцид українців у ХХ столітті» Микола Герасименко – Заслужений юрист України, генерал-лейтенант СБУ, член Вченої ради філіалу «Інститут досліджень Голодомору» Національного музею Голодомору-геноциду, повідомив як Інститут демографії та Інститут історії НАНУ втричі занижували кількість жертв Голодомору.
Пан Посол повідомив цікавинку: японці не переймаються вивченням іноземних мов, зате заохочують чужинців до своєї... Це не перешкоджає їм посідати чільні місця в світовій торгівлі. Поки що експорт із області туди мізерний і навряд чи швидко збільшиться, адже кукурудзу і крім Японії є куди збувати.
Що це не просто слова, нагадаю, що питання знесення приміщення колишньої автостанції подавалося у вересні 2019 року як заявка участі в громадському бюджеті на 2020-й рік. Влада міста на чолі з А. Лінником цей проєкт відхилила.
Знесення приміщення колишньої автостанції вкладається в норми дотримання законодавства щодо охоронної зони пам'ятки національного значення.Тому бумерангом це питання переадресовується до автора статті як попередника нинішнього очільника міста.
Йдеться про приміщення колишньої автостанції біля Спасо-Преображенської церкви. Воно довгий час було безхазяйним, використовувалося церквою спочатку для служб, потім і донині як підсобне. Пропонувалося знести приміщення і тоді б не було цієї проблеми. Ще не пізно це зробити.
Пан Кульчинський нещодавно проводив незаконну звітно-виборну конференцію "Просвіти" в Харкові за завданням пана Мовчана. https://nizhen.com.ua/?part_i...._month=
Зараз нема довіри нікому одному з Києва. Тільки той, хто звідти зможе знайти порозуміння з регіональними лідерами, як от Кличко-Атрошенко, виявиться переможцем. Аваков і Гройсман намагаються бути 2 в 1, але цього не достатньо для перемоги. Разумкова хто підтримає з регіональних лідерів? Оце і є українські праймеріз.
Цивілізована міграція в дії! Нема своїх, давай чужих! Урду вивчатимемо, а як щодо української в університеті Карачі? Інтегруємося на схід. Колись були казахи, тепер ми їм не цікаві.
Хай би "День" опублікував, що Київ тут ні до чого. Тоді ніякої "ПРОСВІТИ" не було. Додам, що у 80-х була боротьба проти передачі Палацу Розумовського "Оленегірськбуду" із Мурманська.
І потім, хто бачить і бере телеінтерв'ю в нашого мазепознавця? А от в російського, будь ласка!:https://zahid.espreso.tv/mazepa-vidnoviv-samostiynu-ukrainu-ta-initsiyuvav-reformi-v-rosii-rosiyskiy-istorik-tetyana-tairova-yakovleva
Побажаємо виходу книжки про друге п'ятиріччя правління, а далі й так далі. Тим часом, пані Таірова завершить сценарій серіалу за мотивами своєї новели і він вийде на наш багатомільйонний телепростір.
А населення Німеччини удвічі більше. Тобто ситуація із захворюваннями у нас удвічі гірша. А щодо смертей: у них 96 тис., у нас 67 тис., також гірша - в 1,4 раза.
Але союзник. Завдяки Римові протрималася українська державність від середини 13-го століття і до 1918 року. Поляк Липинський не наполіг чи не впорався, аби відновилося в державній повноті за умовами Берестейського договору Королівство Галичини та Володимирії.
Справжній аристократ. Під сімдесят років узявся за Уряд. У Седневі за врядування Азарова поставлено пам'ятник Федору Лизогубу в дворі новозбудованої школи. Будівництвом опікувався Чечетов.
Тільки зараз узнав*), що німці під час окупації не були спровоковані на терор білоруськими націоналістами (навіть на них вони робити ставку пізніше),на відміну від НКВСівської партизанщини, яка з лихвою перекрила це винищенням населення руками німців. У нас сталося інакше: націоналісти незалежність поспішили проголосити,накликали на себе терор німця, а прийшли визволителі - погнали чоловіче населення на Дніпро як розплату за 2 роки сякого-такого життя без націоналістів та партизанів (за винятком півночі Чернігівської та Сумської областей). *)https://siver.com.ua/news/biloruskij_nacionalnij_rukh_pid_chas_drugoji_svitovoji_vijni_1939_1945_rokiv/2021-09-24-29298
Меркель демонструвала суто жіночу політику - обережну, без різких рухів, що не дивно, зважаючи на її східне походження. Чоловік після неї, із західної частини, однозначно має бути рішучішим. Проте, зважаючи на незмінність післявиборчої конфігурації двопартійного альянсу з переміною і то не суттєвою лідера, можна очікувати спадковості курсу "меркель". Ніколи Україна не була в пріоритеті Німеччини, а «прохідним двором» між нею і Росією. Щось подібне є і зараз, аж поки ми не складемо прагматичні партнерські стосунки і не збалансуємо її перевисання до Росії інтелектуальними перевагами.
Є ще Атлас історії української державності: Українські землі від найдавніших часів до сьогодення / Авт.-упорядн.: В. Грицеляк, І. Дикий, І. Ровенчак; Ред. кол.: Войтович Л. В., Гречило А. Б., Грицеляк В. П., Дикий І. В., Литвин М. Р., Новоженець Р. П., Ровенчак І. І., Шуст Р. М. – Львів: НВФ "Карти і Атласи", 2013. – 128 с. Гадаю, продовжувати є кому.
І без цього потрібно відкривати кафедри ПЦУ: у Ніжені, Новгороді-Сіверському, а не тільки мати її в Чернігові на всю область. А то замахнулися на Стародуб...
Зміни відбуваються в Статуті, Програмі. Для їх реалізації обирається керівна команда. Така логіка реформ.З інформації випливає, що замінили тільки керівника. Діла не буде. На жаль, у нас відсутня культура демократичних процедур через прогалини в законодавстві та відсутність контролю Мінюсту за дотриманням усіх процедур.
Нічого не звичного. Попробуйте зібрати гроші на якусь справу з дрібних підприємців. Фермери і ті не спромоглися фінансувати "свою" партію. Про що мова?