Вагомий факт, який варто взяти до керівництва науковцям Українського інституту національної пам’яті. У краєзнавчому музеї м.Дрогобича в меморіальній кімнаті А. Мельника розміщено жовто-блакитний прапор УНО (у форматі "жовтий верх, блакитний низ"). Цей оригінальний прапор Українського Національного Об'єднання, на якому присягали на вірність Україні визначні діячі ОУН Є. Коновалець, А. Мельник, С. Бандера та інші, було успадковано від прапора УНР, затвердженого урядом 1918 р. Фото тут: http://nizhen.com.ua/?part_i...._month=
Завдяки прикладу Мішеля Терещенка ми побачили, що особистість зможе себе реалізувати у сприятливому середовищі. Його потрібно готувати. За це велика Вам вдячність, Мішелю!
У нас відсутня збалансована державна аграрна політика. Нема навіть самого інструменту її реалізації - профільного міністерства. Країну перетворено на кукурудзяно-соняшниковий клондайк для транснаціональних гравців. Детальніше читай тут: http://agroportal.ua/ua....ye-ruki
Ми таки пересвідчилися, що організація первинної ланки себе виправдала. Не уявляю, як би справлялася стара ніжинська поліклініка! Мережа сімейних лікарів це якраз те, що треба в умовах пандемії. А от вторинну ланку не встигли осучаснити, зокрема щодо інтеграції до неї туб-, псих-, вендиспансерів, матеріально підкріпити. Нова команда не спромоглася розвернути державну машину з плану великого будівництва на термінову боротьбу з пандемією.
Вустами Саакашвілі говорить влада - попереду важкі часи. Незграбне намагання наповнити бюджет шляхом впровадження РРО (фактично - виконання закону 1995 року) засвідчило безсистемність у діяльності законодавчої і виконавчої гілок влади, до якої якраз він і причетний як голова Виконавчого комітету реформ. Критикувати не важко, а де так потрібні конструктивні пропозиції?
Якщо проаналізувати останні місцеві вибори, то ми бачимо, що місце загальнонаціональних партій в протистоянні з олігархатом подекуди заступають місцеві політичні проєкти еліт обласного/міжобласного рівня. Майбутній успіх державності залежатиме від "звичайної поміркованості" загальнонаціональних партій з політичними проєктами місцевих еліт. Протистояння Порошенка із Садовим у Львові є яскравим прикладом шкідливості "радикальності думки". А так, у цілому поділяю аналіз автора.
Ніжин йому вдячний за відкриті імена Ігоря Качуровського, Івана Кошелівця, Ольги Мак: за Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою; за газету "Просвіта" і багато ще гарних справ. Хай буде вічною добра пам'ять про його подвижництво!
За попередніми даними сайту www.uezd.com.ua явка виборців була вкрай низькою: становила 29,1%. Тобто загал не пов'язує своє життя з діяльністю міської влади.
Це насправді є демотивацією вивчення літератури в школі. Тому пояснення такого рішення Міністерства освіти і науки є запереченням самої освіти українською мовою. Розбиратися в цьому є в компетенції Уповноваженого із захисту державної мови.
Треба глянути правді ув вічі: В. Фокін став прем'єром завдяки "Революції на граніті". Висновок: думайте про кінцевий результат, щоб не вийшло - "поміняли шило на мило".
"Прапор схожий на прапор України, але має зворотне розташування кольорів із темнішими відтінками синього та жовтого, а також інше співвідношення розмірів прапорів": https://u.to/8zCIGQ
Тепер на жовто-блакитному прапорі із зеленим клином верхню жовту барву замінено білою. Українців асимільовано. Тому мова про український Зелений клин сьогодні - перебільшення.Конституція України не вважає українцями таких поза межами держави.
Це якесь дивне поняття придумано: ОТГ - ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА. Мало б бути так: Громадяни об'єднуються в Громаду за місцем проживання, а Громади об'єднуються на адміністративній території, утворюючи ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД, що не є рівнозначним адміністративно-територіальній одиниці.ГРОМАДА - це інститут громадянського суспільства, ключовою функцією якої є здійснення контролю за Владою, насамперед у межах території своєї адміністративно-територіальній одиниці. Для цього більшість Громадян у Громаді мають належати до середнього класу, тобто бути матеріально незалежними від Влади, мати засоби для цього, прописані в ст.13 Конституції України: "Земля, її надра,... є об'єктами права власності Українського народу". Теперішня Олігархічна Влада цього не бажає, тому й заплутала адміністративно-територіальну реформу.
"Виходячи з того, що сім'я є головним осередком громадянського суспільства, Конституція покладає на державу обов'язок піклуватися про сім'ю, проводити таку молодіжну, демографічну політику, яка сприяє стабільності шлюбів, забезпечує охорону материнства і дитинства". Так було записано в КОНЦЕПЦІЇ НОВОЇ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ (Схвалена Верховною Радою Української РСР 19 червня 1991 року). У чинній цього нема. "Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою",- ст.51 Конституції України. Держати дружину означає держати й державу. З цього починається держава. Без сім'ї й нема держави. Розпадається сім'я - розпадається держава. Родичання - зміцнює державність.
Якби не Драчі, то й цього б не було. А так, ті, що мали б за фахом державу будувати, не те що на вірша не спромоглися, мову державну, за фахом обов'язкову до володіння, вивчити ніяк не спроможуться. Змаліла Україна на державників!