Слід додати, що Лисянський це українець, що був на службі імперії. Він у цьому нічим не відрізняється від наших земляків, так само козацького походження,які й зараз служать імперській Росії на високих посадах у владі та збройних силах. Чим тоді він нам так важливий сьогодні?
Українська РСР брала участь у ганебній війні проти Фінляндії. Тепер ми самі опинилися в подібній ситуації. Добре, що хоч Фінляндія зараз до нас не ворожа. Треба вибачитися і подякувати їм за це.
Грамотність сприяє єдності. Панує загальна малограмотність. За ці роки вона поглибилась, бо люди перестали читати літературу. Закиди на адресу правопису не доречні. Мова відроджується, очищується, вдосконалюється. Треба виконувати програму розвитку мови: https://siver.com.ua/news/prosvita_pitae_de_programa/2021-12-07-29885
Це ще нічого. А як запровадять множинне громадянство, ось тоді побачимо, чия земля буде. Статтею 2 Закону України "Про громадянство України" передбачено: " Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України".
Це ще нічого. А як запровадять множинне громадянство, ось тоді побачимо, чия земля буде. Статтею 2 Закону України "Про громадянство України" передбачено: " Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України".
Сьогодні під час "круглого столу" «Геноцид українців у ХХ столітті» Микола Герасименко – Заслужений юрист України, генерал-лейтенант СБУ, член Вченої ради філіалу «Інститут досліджень Голодомору» Національного музею Голодомору-геноциду, повідомив як Інститут демографії та Інститут історії НАНУ втричі занижували кількість жертв Голодомору.
Пан Посол повідомив цікавинку: японці не переймаються вивченням іноземних мов, зате заохочують чужинців до своєї... Це не перешкоджає їм посідати чільні місця в світовій торгівлі. Поки що експорт із області туди мізерний і навряд чи швидко збільшиться, адже кукурудзу і крім Японії є куди збувати.
Що це не просто слова, нагадаю, що питання знесення приміщення колишньої автостанції подавалося у вересні 2019 року як заявка участі в громадському бюджеті на 2020-й рік. Влада міста на чолі з А. Лінником цей проєкт відхилила.
Знесення приміщення колишньої автостанції вкладається в норми дотримання законодавства щодо охоронної зони пам'ятки національного значення.Тому бумерангом це питання переадресовується до автора статті як попередника нинішнього очільника міста.
Йдеться про приміщення колишньої автостанції біля Спасо-Преображенської церкви. Воно довгий час було безхазяйним, використовувалося церквою спочатку для служб, потім і донині як підсобне. Пропонувалося знести приміщення і тоді б не було цієї проблеми. Ще не пізно це зробити.
Пан Кульчинський нещодавно проводив незаконну звітно-виборну конференцію "Просвіти" в Харкові за завданням пана Мовчана. https://nizhen.com.ua/?part_i...._month=
Зараз нема довіри нікому одному з Києва. Тільки той, хто звідти зможе знайти порозуміння з регіональними лідерами, як от Кличко-Атрошенко, виявиться переможцем. Аваков і Гройсман намагаються бути 2 в 1, але цього не достатньо для перемоги. Разумкова хто підтримає з регіональних лідерів? Оце і є українські праймеріз.
Цивілізована міграція в дії! Нема своїх, давай чужих! Урду вивчатимемо, а як щодо української в університеті Карачі? Інтегруємося на схід. Колись були казахи, тепер ми їм не цікаві.
Хай би "День" опублікував, що Київ тут ні до чого. Тоді ніякої "ПРОСВІТИ" не було. Додам, що у 80-х була боротьба проти передачі Палацу Розумовського "Оленегірськбуду" із Мурманська.
І потім, хто бачить і бере телеінтерв'ю в нашого мазепознавця? А от в російського, будь ласка!:https://zahid.espreso.tv/mazepa-vidnoviv-samostiynu-ukrainu-ta-initsiyuvav-reformi-v-rosii-rosiyskiy-istorik-tetyana-tairova-yakovleva
Побажаємо виходу книжки про друге п'ятиріччя правління, а далі й так далі. Тим часом, пані Таірова завершить сценарій серіалу за мотивами своєї новели і він вийде на наш багатомільйонний телепростір.
А населення Німеччини удвічі більше. Тобто ситуація із захворюваннями у нас удвічі гірша. А щодо смертей: у них 96 тис., у нас 67 тис., також гірша - в 1,4 раза.
Але союзник. Завдяки Римові протрималася українська державність від середини 13-го століття і до 1918 року. Поляк Липинський не наполіг чи не впорався, аби відновилося в державній повноті за умовами Берестейського договору Королівство Галичини та Володимирії.
Справжній аристократ. Під сімдесят років узявся за Уряд. У Седневі за врядування Азарова поставлено пам'ятник Федору Лизогубу в дворі новозбудованої школи. Будівництвом опікувався Чечетов.
Тільки зараз узнав*), що німці під час окупації не були спровоковані на терор білоруськими націоналістами (навіть на них вони робити ставку пізніше),на відміну від НКВСівської партизанщини, яка з лихвою перекрила це винищенням населення руками німців. У нас сталося інакше: націоналісти незалежність поспішили проголосити,накликали на себе терор німця, а прийшли визволителі - погнали чоловіче населення на Дніпро як розплату за 2 роки сякого-такого життя без націоналістів та партизанів (за винятком півночі Чернігівської та Сумської областей). *)https://siver.com.ua/news/biloruskij_nacionalnij_rukh_pid_chas_drugoji_svitovoji_vijni_1939_1945_rokiv/2021-09-24-29298
Меркель демонструвала суто жіночу політику - обережну, без різких рухів, що не дивно, зважаючи на її східне походження. Чоловік після неї, із західної частини, однозначно має бути рішучішим. Проте, зважаючи на незмінність післявиборчої конфігурації двопартійного альянсу з переміною і то не суттєвою лідера, можна очікувати спадковості курсу "меркель". Ніколи Україна не була в пріоритеті Німеччини, а «прохідним двором» між нею і Росією. Щось подібне є і зараз, аж поки ми не складемо прагматичні партнерські стосунки і не збалансуємо її перевисання до Росії інтелектуальними перевагами.