Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
“Землю області можуть скупити шість осіб» -
06-Жов-19 1082 5.0 0
так заявив на сесії Чернігівської обласної ради сільгоспвиробник, голова депутатської фракції партії «Батьківщина» Іван Якуб (на фото).

«В нашій області близько 1.3 мільйона гектарів орної землі. Там ( у проекті продажу землі – авт..) передбачається, що в межах області одна особа чи одна юридична особа може викупати до 15% землі області. Якщо це імплементувати на нашу область це виходить 195 тисяч гектарів. Це який розвиток села може бути, як 6 осіб викуплять всю площу?», - зазначив депутат.

Найбільшою бідою він назвав продаж землі іноземцям: «На мою думку, це буде крах української держави. Земля – це територія, у світі всі війни йдуть за території».

Сесія обласної ради ухвалила звернення до Президента України, Голови Верховної Ради та прем’єр- міністра України з вимогою продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Цікаво, що раніше подібне звернення ухвалила і сесія Городнянської міської ради – центру ОТГ на батьківщині глави уряду.Теги:Гончарук, продаж землі, Чернігівська обласна рада, Іван Якуб, городня


Читайте такожКоментарі (0)
avatar