реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

В НБУ закликають не вірити панікерам

Курс національної валюти не обвалиться ані після Євро-2012, ані після виборів. У цьому в ефірі одного з телеканалів співгромадян запевнив голова Національного банку України Сергій Арбузов. Він закликав українців слухати фахівців та аналізувати ситуацію, а не ввірити псевдоекспертам, які із року в рік передрікають масштабну девальвацію гривні.
«Є факти, є фахові показники, і саме на них треба дивитися, а не слухати експертів, які, скоріше, є псевдоекспертами. Якщо подивитись на результати їхніх прогнозів, які ми аналізували, то 100% це заяви, які не підтверджуються. Тому я би порадив людям дивитися на платіжний баланс, слухати фахівців, слухати регулятора і аналізувати. Я думаю, що люди від цього тільки виграють» - наголосив він.

Він також розповів, що Єврочемпіонат позитивно вплине на курс гривні.

«Особисто я дуже сподіваюся на це. Ми достатньо довго готувались, і уряд, і Національний банк. НБУ, наприклад, полегшив процедури обміну валюти для нерезидентів. Ми хотіли зробити приїзд вболівальників достатньо комфортним, і розраховуємо на те, що люди витратять свої гроші, а ми їх отримаємо і віддамо на золотовалютні резерви нашої країни» - розповів Сергій АрбузовТеги:курс гривні, псевдоексперти, валютний ринок, НБУ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar