реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Рішення ФІФА щодо України є частиною інформаційної війни Росії проти нашої держави

«Ситуація з дисциплінарним покаранням футбольної України є нічим іншим, як частиною інформаційною війни Росії проти України. Це робиться з метою очорнити Україну та її громадян перед європейським співтовариством напередодні саміту у Вільнюсі, де Україна має підписати угоду про асоціацію з ЄС.

Мовляв, дивіться, в Україні процвітає расизм, хіба можна її пускати до Європи після цього?! З іншого боку такий хід, за задумками Кремля, мав би спровокувати антиєвропейські настрої серед окремих категорій українського населення, зокрема молоді, більша частина якої є футбольними вболівальниками. На такі висновки наштовхує не лише активна антиукраїнська кампанія в світових медіа, спровокована Росією, але й той факт, що «Газпром» віднедавна є офіційним спонсором футбольних змагань під егідою ФІФА».

Про це заявив директор Центру зовнішньополітичних досліджень, співкоординатор громадянської кампанії «Євронаступ» Сергій Пархоменко під час прес-конференції, організованій Українською Інформаційною Службою в понеділок, 30 вересня.

«Рішення ФІФА – ФАРЕ (організація «Футбол проти расизму в Європі») щодо збірної України та дискваліфікація стадіону «Арена Львів» є безпрецедентною в історії спорту. Ми вимагаємо апеляції з боку Федерації футболу України на це рішення, вимагаємо публічного оприлюднення тексту рішення Дисциплінарного комітету ФІФА. Ми також вимагаємо переглянути звіт ФАРЕ і раз і назавжди виключити червоно-чорний прапор, постаті Романа Шухевича і Степана Бандери з переліку дискримінаційних символів. Це є образою не лише українських героїв, але й образою української нації, всього українства», - в свою чергу зазначив Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців), один з ініціаторів Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього» Стефан Романів.

Голова ОУН(б) також зазначив, що Організація просить зустрічі з керівництвом ФФУ задля обговорення ситуації щодо апеляції до міжнародних спортивних структур.

«За 3 дні було зібрано необхідну кількість підписів під петицією до ФІФА-ФАРЕ з вимогою скасувати дискримінаційний щодо України звіт. Зараз маємо понад 13 000 тисяч підписів, які наразі направляємо до ФАРЕ і ФІФА», - додає Сергій Кузан, Голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу, організації, що ініціювала збір підписів.

«В спортивній практиці з 1985 року не було прецеденту такої довготривалої дискваліфікації спортивної арени. При чому – на основі неоднозначних поодиноких фактів та на підставі суб’єктивної позиції людини, що відповідає за моніторинг ФАРЕ в Україні – Павла Клименка, який дотримується марксистських поглядів. Що цікаво - офіс організації, яка моніторить для ФАРЕ випадки дискримінаційних дій вболівальників на стадіонах в країнах Східної Європи, знаходиться у Варшаві», - каже Сергій Кузан.Теги:Бандера, ФІФА, Україна - Росія, расизм, Шухевич


Читайте такожКоментарі (0)
avatar