реклама партнерів:
Головна › Новини › Анонси подій
Приходьте на мандрівний кінофестиваль!
27-Лис-12 1170 0.0 0
В Україні розпочався 9-й Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. В Чернігові фестиваль стартує з 30 листопада.

Нинішнього року найкращі документальні фільми на тему прав людини країн Європи, Америки, Азії, Африки у рамках Мандрівного фестивалю Docudays UA зможуть побачити мешканці більш ніж 110 міст, містечок і селищ 22-х регіонів України. В тому числі у Вінниці, Донецьку, Дніпропетровську, Києві, Кривому Розі, Луганську, Житомирі, Тернополі, Запоріжжі, Полтаві, Сумах, Чернигові, Черкасах, Чернівцях, Харкові, Херсоні, Сімферополі, Ялті, Севастополі тощо.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати відкриття мандрівного фестивалю в Чернігові о 12.00 в обласній науковій бібліотеці ім.. Короленка. За адресою пр.-т Миру 41. На відкритті відбудеться презентація мандрівного фестивалю та прес конференція для ЗМІ.

Показ фестивальних фільмів відбувається у кінотеатрах, будинках культури, вищих навчальних закладах, школах, коледжах, молодіжних клубах, книгарнях, бібліотеках, селищних радах, закладах пенітенціарної системи тощо. Ефект від перегляду фільмів підсилений зустрічами з відомими правозахисниками, діячами культури та митцями, тематичними дискусіями, обговореннями, диспутами та майстер-класими в молодіжних аудиторіях.
До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 9-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувся у Києві з 23 до 29 березня 2012 р., а також фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно.

Мандрівний фестиваль Docudays UA- 2012 відбувається за підтримки:
Національного фонду підтримки демократії (США),
Міжнародного фонду «Відродження»,
Чорноморського фонду задля регіонального співробітництва.
Movies that Matter,
Партнери:
Державне агентство України з питань кіно,
Human Rights Film Network (Міжнародна мережа фестивалів з прав людини),
Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини».
Організатори фестивалю Docudays UA:
Чернігівська міська молодіжна організація «М’АРТ»

Прес служба «М’АРТ»


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:українське кіно, права людини, мандрівний фестиваль


Читайте такожКоментарі (0)
avatar