реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

День російської мови = день російського тероризму

Саме тому, що російську мову і російську Церкву імперія зла зробила своїми прислужниками, зброєю та інструментом виправдання геноциду й інших злочинів - вони ще довго нестимуть на собі відбиток темряви.

Як німецька мова десятиліттями після Другої світової війни сприймалася не як мова Гете й Канта, а як мова Гітлера.

А від сьогодні «день русского языка» назавжди увійде в історію і як день російського державного терористичного злочину, вчиненого під гаслами його «защиты».

Митрополит Євстратій ЗОРЯ

P.S. Коли у вересні 1985 року я пішов на навчання до 1 класу школи, у Черкасах - серці України, таких шкіл було поза три десятки. І лише ОДНА - з українською мовою викладання. Одна - з понад тридцяти. Всі решта - російські. В українських Черкасах, на батьківщині Тараса Шевченка.
Тому і я був серед жертв свідомої тотальної русифікації, вивчивши повноцінно українську мову лише під час навчання у Київській семінарії УПЦ КП.

Отак Українська Церква допомогла мені повернути рідну мову. А в семінаріях МП в Україні, до речі, навіть до недавнього часу більшість предметів викладалися російською.Теги:російська мова, широка війна, русифікація, Євстратій Зоря, тероризм


Читайте такожКоментарі (0)
avatar