Головна › Новини › ПОДІЇ
Чернігівський нардеп Антон Поляков вніс 6 тисяч поправок в "антиКоломойський" закон, щоб зірвати його ухвалення
07-Квіт-20 518 0.0 0
У закон про банки подано вже понад 13 тисяч поправок, причому понад 6 тисяч - одним депутатом.
Про це пише в facebook народний депутат від "Європейської Солідарності" Яна Зінкевич.

Понад 6000 правок подав один депутат - Антон Поляков. Він був мажоритарником по округу 206 від фракції "слуг народу", тепер - позафракційний.

Зінкевич нагадала, що ухвалення "антиКоломойського" закону необхідне для отримання кредиту МВФ, "щоб утримати країну на плаву в умовах кризи і пандемії".

Верховна Рада 30 березня підтримала в першому читанні законопроєкт 2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, прийняття якого є однією з двох умов укладення нової угоди з Міжнародним валютним фондом. Другою умовою було прийняття закону про ринок землі, який парламентарії прийняли в цілому цього ж дня, передає censor.net

Водночас в законопроєкт про банки нардепи вже подали 5 тис. поправок до другого читання, що може істотно затягнути його розгляд. Останній день подачі поправок - 6 квітня.

6 квітня член профільного комітету ВР, депутат фракції "Голос" Ярослав Железняк повідомляв, що депутати Верховної Ради запропонували 6 тисяч поправок до законопроекту №2571-д про поліпшення деяких механізмів регулювання банківської діяльності. Чернігівський формат


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Антон Поляков, антиколомойський закон, 206 округ, Слуга народу


Читайте такожКоментарі (0)
avatar