реклама партнерів:
Головна › Новини › "Біла Хата"

Анонс чернігівської газети «Біла хата» від 16 серпня 2012 року

Найбільшими загрозами для країни українці вважають безробіття та економічний занепад. І тільки на 31 місці — мовна «проблема». Такі результати нещодавнього дослідження серед українців. Які ще проблеми для розвитку держави й особисто для людини — у випуску тижневика.

Життя — що стерняста нива: не пройдеш, ноги не вколовши. Про красу, яка завжди збуджує, про кохання, яке стало діагнозом, — у черговій бувальщині тематичної рубрики «Історія з конверта».

Обласний тижневик «Біла хата» пропонує читачам корисну інформацію про особисті речі, які можна перевозити без оформлення через митницю.

Як правильно виміряти вагу тварини без допомоги терезів? Консультацію надає ветеринарний лікар Чернігівської міської лікарні ветеринарної медицини.

Редакція започатковує нову тематичну сторінку «Друзі наші менші». І відразу ж на цій сторінці пропонує нову рубрику — «Фоторакурс».

У випуску «Правовий орієнтир» цього разу — фахові консультації спеціалістів із нарахувань та виплат пенсій.

Цікава і православна сторінка «Світанкова роса», що виходить напередодні великого Спаса.

Це лише основні публікації чергового випуску обласної газети «Біла хата».Теги:консультації, 16 серпня, Чернігів, анонс, газета, Біла хата, поради, тижневик, 2012


Читайте такожКоментарі (0)
avatar