Прізвище не українське. Хоча й з українськими теж є там на службі. Якщо придивитися, то і в нас таких вистачає, що на тому боці. Про несвідомих вже й не кажу. Людина здатна не тільки формувати, але й змінювати ідентичність. Патріотичний чинник не є вичерпним, людина є матеріальним створінням не в меншій мірі ніж духовним.
Ніженського полковника Івана Золотаренка не люблять чужинці, бо звільняв українські землі й приєднував до республіки Військо Запорозьке, а Гетьмана Богдана Хмельницького - що звільняв українські землі від магнатерії та їхніх посіпак.
МЗС України давно треба було зробити висновки з позиції Держави Ізраїль щодо України. Надто зараз. Війна в Україні та війна в Ґазі є повʼязаними щодо блокування союзників українців та палестинців. У підсумку, Росія знищує Україну, а Ізраїль — Ґазу.
Пам'ятаю і Ємця, й Отрюха. Попав на установчі збори завдяки Реп'яхові. Але опосередковано. Із Ніжена ні Пригоровський, ні Сердюк не хотіли їхати за "рознарядкою" Реп'яха. А я цим питанням уже рік як переймався й випадково дізнався. Тому то з певною недовірою поставився В. Ф. до невідомого Шкурка.
У патріотизмі Вікторії не сумніваюся. Розцінюю її поведінку як підкорення партійній дисципліні. Тобто, впливовим на Республіканську партію силам. Було б наївно думати про вплив Трампа.
На жаль, дітище Петра Кононенка - Інститут українознавства із самостійного закладу став підрозділом Київського університету. Кілька десятиліть тому інститут вийшов із лона університету завдяки титанічним старанням Петра Петровича.
Можемо завалити ЄС продовольством. Різницю в ціні оплатимо за зброю. А це до 400 млрд євро річно. Вивільнених фермерів наділимо тисячею гектарів землі, хай багатіють. Оце і є формула вступу до ЄС і перемоги.
На жаль, цей голос не став справжнім і в кращі тиражні часи. Тепер припливли, бо й справжній парламентаризм зовсім згас з перемогою пропорційного імперативу.
Дрібничка. Таких по області ще є. Ряд можна продовжувати. Знаю про одне в Ніжині. Працюючих до 40 душ. Сплатили до міського бюджету 8 млн. грн за два роки. Ніякого шуму.
Питання до Уряду. Прогнозування й планування відмінили? Тепер працюйте! Ні в якому разі не відповідати тим же - блокуванням кордону. Тільки в рамках закону, інструментів вистачає. Входження до ЄС тільки на початку.
Відповідь: "російське збіжжя заходить через інші кордони, блокувати які фермерам значно складніше та небезпечніше, з огляду на політичну вагу гравців, які можуть при цьому постраждати".
Гетьманич Данило ніяк не міг скінчити гімназію в Петрограді. До гімназії приймали з 9-10 років. Курс навчання 8 класів. Таким чином, Данило міг закінчити лише 5 класів цієї гімназії. Треба відзначити, що до вступу до неї він отримав класичне домашнє виховання та початкову освіту, яка далі поєднувалася з навчанням у гімназії. У Києві Гетьманич продовжив навчання в українському класі гімназії Володимира Науменка. І тільки в еміграції в Швейцарії (Лозанна) він із відзнакою закінчив у 1922 році французьку реальну гімназію.Успішність засвідчує високий рівень володіння іноземними мовами: англійською, французькою, німецькою.
Змушений повторити, справа не в поляках, а в нас. Планова економіка це об'єктивна категорія не залежно від політичних чи соціальних систем. Світовий ринок споживає стільки продовольства, скільки заробив. Крім того, продовольство це інструмент світової політики. Уряд України, починаючи з урядування Л. Кучми, передав виробництво продовольства на відкуп світовим (транснаціональним ) компаніям. Це наслідок аграрної політики з монополізації ринку як щодо гравців, так і щодо культур. У заручниках цієї політики виявилася держава внаслідок захоплення агресором морських шляхів вивозу продовольства, а тепер і шляхом перекриття сухопутних шляхів.Як би там не було, питання національної безпеки вимагає диверсифікації аграрного виробництва шляхом його демонополізації, а також вжиття заходів захисту національних економічних інтересів на рівні СОТ,ЄС, ООН.
Усе залежить від нас. Нас сприймають сусіди так, як ми себе подаємо. Без перемін усередині держави, годі чекати зміни в ставленні до нас інших країн. Українці, поверніться обличчям до державотворення!
Планова економіка це об'єктивна категорія не залежно від наявних політичних чи соціальних систем у держав. Світовий ринок споживає стільки продовольства, скільки на нього заробив. Крім того, продовольство це інструмент світової політики - пряник і батіг водночас. Згадаймо Голодомор. Уряд України, починаючи з урядування Л. Кучми, передав виробництво продовольства на відкуп світовим (транснаціональним ) компаніям. Теперішня ситуація з блокування вивозу продовольства це наслідок аграрної політики з монополізації ринку як щодо гравців, так і щодо культур. У заручниках цієї політики виявилася держава внаслідок захоплення агресором морських шляхів з вивозу продовольства, а тепер і шляхом перекриття сухопутних шляхів.Як би там не було, питання національної безпеки вимагає диверсифікації аграрного виробництва шляхом його демонополізації, а також вжиття заходів захисту національних економічних інтересів на рівні СОТ,ЄС, ООН.
Щодо Довженка, то в нього як і у Винниченка, були націонал-комуністичні переконання. От і виходить, що чернігівці на виконання закону про дерусифікацію порушили закон про декомунізацію. Вшанували таки комуніста, та ще й заслуженого.
Офіційна історична наука України отримала ще один потужний удар. І вже не вперше - без відповіді. Це повна поразка Інституту історії НАНУ, численних державних інститутів, факультетів, кафедр. Ворог б'є туди, де замовчування, неправда, здача позицій.