Головная › Коментарі
Коментарі користувача [Шкурко]
avatar
434
Не відповідати на листи - це перевірена метода Володимира Хоменка. До нього не можна було потрапити на прийом. Але він умудрився обіймати посаду голови ОДА і за Ющенка, і за Януковича.
Мабуть, на нього рівняється Володимир Івашко.
avatar
433
Справа всіх і кожного
http://www.opn.com.ua/?p=1674
avatar
432
Щодо радянської системи, то було обкрадено весь народ, а для маскування боролися "с расхітітєлямі соціалістической собственності".
Нині у народу більше можливостей, ніж у правоохороних органів. Головне, щоб народ сам перестав давати хабарі і не давав красти. Ось що значить жити по-новому.
avatar
431
Прапор жовтоблакитний, нормальний. А синьо-жовтий був узаконений 1991р.не без участі комуністичної більшості у ВРУ. Отже, до питання прапора треба підійти з нормальних, наукових позицій.
avatar
430
Головне, як зможе активізувати Президент народ. Причому, не тільки і не стільки через майдани, а в повсякденному житті.
avatar
429
Це справа перспективна. Є стійкий попит з ЄС. Поступово підтягується і наш споживач, надаючи перевагу місцевому виробнику. Його можна контролювати. Фактично вже зараз ми споживаємо зі своїх грядок органічні продукти. Товарне органічне виробництво потребує об’єднання зусиль невеликих, але культурних господарств. Це треба заохочувати.
avatar
428
Якщо згадувати історію, то варто сказати й таке - татари передбачали російське загарбання і пропонували Калнишевському спільно протидіяти цьому. Не послухав кошовий, здав хан Крим... І де опинилися обоє?
Сьогодні наступили на ті ж граблі. А те, що Кримський дім буде у Києві - чергова помилка, його треба розташовувати під Кримом, як більмо на оці.
avatar
427
Нормально було б уже ввести цензуру.
avatar
426
Тут якби Україна не розпалася... Вірніше взятися б до державного будівництва нарешті, разом з кримськотатарським народом. Те, що вони віддалилися від своєї державності, принаймні у складі України, - це факт. І здавалося б зробити прості й очевидні речі, хоча б перші кроки: затвердити жовто-блакитний прапор і утворити адмінцентр держави поза Києвом - така проблема!
avatar
425
Потрібен закон про швидке відкликання посадових осіб, а також депутатів усіх рівнів. Інакше нічого не допоможе.
Відкрите суспільство- це коли двері відкриті на вхід і вихід.
avatar
424
Ви праві на всі 100. Відсутнє адекватне реагування. Вибори виставили оцінки.
avatar
423
Україна як УРСР ( СРСР у зменшеному вигляді, що благополучно дожила до сьогодні ) якраз і дійшла до такого етапу розвитку, але не за велінням згори як за часів перебудови. Щодо її території, то хто зна якою вона буде, якщо щось і в Росіїї станеться.
avatar
422
Ми на дні, вони на піку. Отже нам нічого не залишається, як підніматися.
avatar
421
Вона була видатною діячкою національного руху 90-х. На жаль, це покоління відходить і фізично.
avatar
420
Пан Ігор Кабаненко є заступником Міністра оборони України.
avatar
419
Шановний Пане Василю Амельченко! Громадська рада формується з представників громадських організацій. На жаль, небайдужі люди чомусь не спішать створювати такі. Натомість влада понастворювала, які підгодовує з бюджету, також чимало "грантоїдів".
Я теж дивуюсь, про яке таке нове положення йдеться. Коли просто треба здійснити "люстрацію" громадських структур. І тут народне віче якраз до діла!
avatar
418
Представників України за кордоном іменують не інакше як українцями. Приклад - спорт.
Узагалі громадян України можна називати і народом України, і українським народом. Великий тлумачний словник української мови подає визначення слова "народ" - населення держави, жителі країни. Тому називати народом жителів якоїсь частини унітарної держави неправильно. Інша справа, якщо держава федеративна. Пам'ятаю, перебуваючи у СФРЮ, нам, туристам з СРСР, нагадували: неправильно казати "югослави" - такого народу нема, країну населяють народи і народності Югославії. Отже, у випадку дотримання юридичної норми заувага пана Сергія є слушною.
avatar
417
"Третя республіка" це квазіУРСР, яка є нині у процесі розпаду, чи не так було б точніше схарактеризувати теперішній етап державотворення? Цей процес відклали за президенства Ющенка провести у мирний спосіб, насамперед шляхом здійснення адміністративно-територіальної реформи. Зараз цього не уникнути. Чи стане волі у нового президента?
avatar
416
Від такої досвідченої у державному будівництві людини - кандидата на посаду Президента України хотілося б отримати конкретні відповіді на злободенні питання.
Поки-що чинна влада, як й інші кандидати, не оприлюднила її бачення майбутнього адміністративно-територіального устрою та статусу Криму і Донбасу, визначеності з забезпеченням функцій адмінцентру держави, термінів щодо запровадження безвізового режиму з ЄС ( відтак як передумови - введення віз для громадян країн СНД ), забезпечення самодостатньої обороноздатності та правопорядку з одночасним притягненням до відповідальності державних зрадників і порушників Конституції України. Навряд чи це під силу одній людині. То на кого ще буде опиратися шановний Куйбіда Василь Степанович? І навпаки, чи ввійде він у команду переможця?
avatar
415
Насправді найбільший платник податків це працюючий громадянин, за якого платить добросовісний роботодавець. Щоб сплата була повною і в інтересах громадянина, слід йому сплачувати податки самостійно. Це також був би крок у напрямку побудови громадянського суспільства.
avatar
414
Яка, все-таки, ця організація? Казали громадська, а виходить політична. Це що, чергова партія? Хто небудь, з тих, хто записався, може роз'яснити?
avatar
413
Доопраювати текст можна і треба.
Але ще більша недоречність з прапором - замість жовто-блакитного державним є синьо-жовтий.
Зовсім інша кольористика і порядок чергування барв, які до того ж не відповідають тому, що є на гербі (золотий тризуб на блакитному щиті ). Цікаво б знати думку Владики з цього приводу.
avatar
412
З цієї цифри треба відкинути значну кількість горілки, яку народ використовує зовнішньо з лікувальною метою. Водночас не враховано самогонки. Випивка вкорочує життя чоловікам на 10 років порівняно з жінками, які лікуються фармпрепаратами, а не спиртним. А східні народи обох статей - сексом, що підтверджується дітонародженням. От і скажіть, де вища культура?
avatar
411
Уся ця ситуація цікава тим, що міліція чомусь заявила, що не може забезпечити громадський порядок, а суд ніяким чином не заборонив людям збиратися. Виходить громадському порядку заважало тільки майно - намет і апаратура. Та так, що його міліція знищила. А захист майна, яке нищать, це беззаперечне право її власника. Ось тут і конфлікт, правоохоронців із законом, перевищення їх повноважень. Водночас і рішення суду власникам майна слід було виконати. Нагорода - за громадський порядок, забезпечений шляхом знищення майна, такий напрошується висновок. А раптом у наметі з'явилася б вибухівка... Що б тоді?
avatar
410
Цілком логічно. Одне з покликань громадських організацій - контролювати політиків. Усіх! Тому не зрозуміло, як до громадської спілки( новостворюваного "Майдану") можуть входити політичні партії. До того ж це суперечить законодавству.
avatar
409
Як можна вступати в юридично неіснуючу організацію? Потім, де статут, програма? Звичайно, це колись буде. Щодо приєднання до іншого (над)державного утворення на сході чи заході, то це має вирішувати увесь народ. Я особисто проти. Геополітична роль слов'ян, і насамперед України як найбільшої слов'янської держави, - бути буфером між західною і східною цивілізаціями. Водночас ми дотримуємося позаблокового статусу. Чим він поганий? Позитив майдану в тому, що він якраз і показав нашу самодостатність. Росія вже пішла на поступки( так, що навіть випустила Ходорковського і Пусі Райотс). Слово за Європою, як вона подякує нам за нашу(вкотре!) повагу ( і не тільки) до них?
avatar
408
Це підміна понять. Чи стоятиме пам'ятник деінде, чи ні - історичні події відбулися. Мова про інше - публічно цей символ нам сьогодні як більмо на оці.
avatar
407
"Керівник Громадської ради Світлана Пасталиця відмовилася виносити проект звернення на розгляд громадської ради."

Голова ГР повинна була винести на розгляд це питання( яке відповідає пп.7 п.4 Типового положення), якщо було дотримано порядок подання проекта рішення ( не пізніше як за 10 днів до засідання ). Оскільки таких мотивів не надано, то голова порушила свій обов'язок.
Є підстави повторно винести це питання на розгляд ГР.
avatar
406
Символіка має вплив на сприйняття світу, осмислення життя людиною. У жовто-блакитному прапорі закладена потужна енергія життя. Чи випадково, що у нас, українців, з'явився цей стяг, але не став символом Держави? Виявляється очевидне поставити на своє місце не так і просто. Так і з жовто-блакитним прапором.
Ось вірш, на основі якого створено пісню "Прапор України" і яку ніхто з вас, мабуть, не чув. Музику написав Олександр Білаш 1992року.

Олександр Олесь.

Українське військо, мов з могили встало,
Загриміло в бубни, в сурмоньки заграло,
Розгорнуло прапор сонячно-блакитний...
Прапор України! Рідний, заповітний!

Вільну Україну не скують кайдани:
В обороні волі наше військо встане,
Заревуть гармати, закричать шаблі, -
Не дадуть в наругу рідної землі.

Від дощу, від грому оживе руїна,
Зацвіте квітками вільна Україна,
Творчий Дух народу із могили встане,
І здивують всесвіт лицарі-титани.

1917
avatar
405
А що Ви, пане Сергію, скажете про жовто-блакитний прапор( був запроваджений разом з тризубом УЦРадою на чолі з М.Грушевським ) і про теперішній державний синьо-жовтий? Дехто каже, яка різниця! Насправді це два різні прапори, але офіційних трактувань їх відміностей нема.

« 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 42 43 »