Для Донбасу, як і для решти України, важливим є формування середнього класу. Цього досягти можна шляхом розвитку підприємництва. Мова може йти про деолігархізацію як у промисловості, так і в сільському господарстві.
Коли як не у День незалежності України вшанувати її борців у минулому і нині. І навпаки до цього дня очиститись від імен ворогів у назвах вулиць і міст.
Раніше на ці граблі наступив В.Чорновіл, який "розчинив" рухівців у кучмівській адміністрації. Тепер О.Тягнибок. А що буде як завтра за квотами почне призначати О.Ляшко?! Базарна економіка, така ж і влада.
"Розкомуналізація місцевих ЗМІ" їх і погубить, оскільки зникне тверде фінансове підґрунтя. Не забуваймо, ми не є у громадянському суспільстві, водночас натомість - у глобалізованому й агресивному оточенні. "Сіверщині" могла б допомогти справедлива підтримка і з обласного бюджету, і з державного - з фондів усеукраїнської "Просвіти". Передплата ж - це якраз третє джерело,потужність якого зумовлюється конкурентноспроможністю газети. Зазначена проблематика є у сфері державної інформаційної безпеки, як пересвідчуємося нині, а не голого ентузіазму.
Тим часом, треба б і подякувати згадуваним і ні підприємцям, що вони кілька років газету утримували. Чи утримають свої підприємства, робочі місця - це щоденна турбота, від позитиву вирішення якої залежить ще й пенсія, армія і так далі? Ситуація економічна зараз дуже напружена, з огляду на глобальну торговельну війну, в епіцентрі якої ми опинилися. Тому треба шукати вихід у консолідації зусиль, ставці на самоокупність й на те, що якісна журналістика недешева.
Пане Василю! Росія і Казахстан - головні конкуренти України на світотовому ринку зерна. Так що , ЄС далі закуповуватиме у них, використовуючи порти України?
Банки пішли з окупованих Криму й Донбасу. Тут працюють у нормальному режимі. А от варто б задати питання про паритетність: чи присутній хоч один український банк на ринку Росії?
В умовах війни діють і відповідні закони. А у нас Закон буває не шанують і у мирний час. Безвідповідальність шляхом швидких відставок давно є згубною системною практикою. В армії є правило: пост здав - пост прийняв.
Тут інститутові треба б практичну допомогу надавати органам місцевого самоврядування. Щоб це не стало черговою кампанією аматорів-депутатів, а турботою профільної науки. До речі, у Ніжині до місцевих науковців-істориків і філологів у цьому прикладному сенсі є претензії...
"Восьмий - начальниця відділу міської ради, відома активістка антимайданів Людмила Скоробагатько. Штаб тільки зараз включив її до списку, але має намір домогтися відставки за цинічну підтримку режиму Януковича." Її звільняють за погляди, чи за посадову невідповідність?
У тому-то й справа, що ці громадські організації або нелегітимні, або правоохоронці дивляться крізь пальці на порушення правопорядку. До того ж і правопорядок треба вміти встановлювати у правовий спосіб. Усе, про що Ви говорите, не має ніякого відношення до громадянського суспільства. Громадянське суспільство діє у правовому полі.
Річ у тому, що молодь цими спогадами не нагодуєш. Їй потрібен сьогодні реальний позитив, який вони порівнюють не з минулим нашої молодості, а з сучасним життям у нормальних країнах. Ми нормальні?
Рух і Майдан не тотожні явища. Хай би Майдан переріс у Всеукраїнський Рух! Аж ні. Не потрібна легітимація енергії мас тим, хто не хоче " жити по-новому ". Тож берімо приклад з НРУ!
у 63 роки ( 1989 рік ) бути ентузіастом перебудови - це не для пересічних людей. Скільки таких залишилося, з Кравчуком разом? Тоді завдяки їм обійшлося без жертв відламати від імперії УРСР.