ПДФО працюючих з провінції у Києві за місцем проживання не надходить. Так обкрадається периферія, Ніжен зокрема. Та ж ситуація з держслужбовцями, які працюють у Ніжені, а значаться у Чарнігаві.
У цей час Українська держава дала прихисток втікачам від червоного терору з Росії. Тому то, росіяни-втікачі, попри несприйняття самостійності загалом, підтримували Гетьманат Скоропадського в боротьбі проти червоних партизанів на Чернігівщині (початок вересня), пізніше проти заколоту Винниченка-Петлюри, який був на руку більшовикам.
"Приплутав" Андрій Ніцой Лілію Гриневич до Мураєва... Теж технологія така. Поцікавився:https://www.nihilist.li/2018/03/01/mister-i-misis-nitsoj-skandali-intrigi-rozsliduvannya/
Щоденники, листування, спогади - це завжди цікаво читати, якщо автор йшов у ногу з часом чи й випереджав його. Щойно прочитав спогад Петра Сороки про Ігоря Качуровського:http://litgazeta.com.ua/articles/spogad-pro-igorya-kachurovskogo/ Життя триває!
Якщо й пред'являти претензії, то до Верховної Ради.У нас парламентсько-президентська країна, а не навпаки. Робота ВРУ незадовільна, чого не скажеш про Президента. Тож розпуск парламенту ні кого б не здивував, хоча зараз це також не потрібно.
Так хоч гречку хтось отримає. Якщо серйозно, то "гречка" попаде виборцю, а не партійним начальникам. І округ матиме закріпленого депутата, якому "гречку" (конкретні справи) постійно треба підсипати (звітувати).
Цікаво, які це політичні партії міської ради Прилук проти олігархії? Адже самі партії - інструмент олігархічної системи. Насправді, потрібно змінювати саму систему влади. А саме - засилля партійних списків замінити мажоритарними виборами.
Питання виникає до Українського радіо - кого воно запрошує і для чого. Проблема, виходить, ідеологічної складової державної інформаційної політики. Отже запитання до того в державі, хто за ідеологію відповідає. Скажу, НІХТО.
Усі питання мають вирішуватися в правовій площині. Тобто автокефалії потрібно буде надати законодавче підкріплення.Ні в якому разі держава має не допустити релігійної війни.
Андрій Лівицький відомий як одноосібний підписант Варшавського договору 1920 року, за яким Волинь і Галичина підпали під Польщу в обмін на підтримку Директорії у відвоюванні Києва. Врешті, Петлюра не втримався в Києві, а Польща переуклала договір у Ризі з більшовицькою Росією, залишивши далі за собою наші західні землі. Тому дане вшанування дає привід нагадати про неоднозначність оцінок вчинків діячів УНР ще їх сучасниками. Як тоді нам оцінювати цього діяча після теперішньої втрати частини території?! Може колись так само будуть відкривати меморіальні дошки тим, які до цього спричинили?
"Питаєте про Дем’янюка… Давно вже нічого не чути в його справі. В Ізраїлі судили не його особисто – судили УКРАЇНУ. Чи знаєте, що адвокатові-єврею, який щиро боронив Дем’янюка, кинули кислотою в обличчя і випекли очі? Дем’янюк був потрібний перед виборами на Україні – щоб певна частина населення голосувала за Януковича, а не за українських кандидатів. А про Меркель були ніби відомості, що це особиста приятелька Медведєва. Не знати, чи правда…"
Ігор Качуровський – Микола Шкурко: Листування. 1994–2013. Мюнхен–Ніжен, стор.372-373.
"Питаєте про Дем’янюка… Давно вже нічого не чути в його справі. В Ізраїлі судили не його особисто – судили УКРАЇНУ. Чи знаєте, що адвокатові-єврею, який щиро боронив Дем’янюка, кинули кислотою в обличчя і випекли очі? Дем’янюк був потрібний перед виборами на Україні – щоб певна частина населення голосувала за Януковича, а не за українських кандидатів. А про Меркель були ніби відомості, що це особиста приятелька Медведєва. Не знати, чи правда…", Ігор Качуровський – Микола Шкурко: Листування. 1994–2013. Мюнхен–Ніжен, стор.372-373 (лист Ігоря Качуровського від 8.VIII.2010).
Річ у тім, що УНР за Берестейським договором підтримала Німеччина і Австро-Угорщина, а чехів і словаків від самого початку Світової війни - Франція (Антанта). Тому чехам і словакам довелося боротися за свою незалежність від Австро-Угорщини на українській території ще задовго до боїв під Бахмачем. Більшовики стали їхніми тимчасовими союзниками, бо зобов'язалися пропустити їх у Францію через Владивосток. Щодо дошок, то вони охоплюють різні події в різних часових проміжках. Одна дошка присвячена боям українців з російсько-більшовицькою навалою, інша - боям чехословацьких легіонерів з німецькими військами, які звільняли Україну від більшовиків. Було б справедливо встановити ще одну дошку - німцям, які полягли в тих боях.
Є інша сторона медалі, куди суттєвіша. Маю на увазі тисячі не чернігівців, які працюють у Чернігові. Вони сплачують податки за місцем роботи, а не проживання. Не справедливо? Так, але міському голові про це не йдеться.
Тим не менше премії у світі існують, як і нагороди. Шановні брати Капранови! Дякую за 1-шу частину, чекаю на 2-гу - Зарубіжний досвід присудження авторитетних премій.
Це тому, що нема змін в економіці. Нема сприяння імпортозаміщенню, структура економіки, яка монополізована, зорієнтована на старі зв'язки. Наш прем'р вийшов з базарної економіки, все таки, а не з промисловості. Тут є запитання до Анатолія Кінаха, президента УСПП. Таке враження, що промисловою політикою ніхто не займається. І головне, маємо вкрай погано діючу фіскальну службу. Податки не платять! Звідки брати ресурси на структурні зміни?
Нарешті сказано про наявність реформ, за які платимо щодня життями своїх громадян. Результати проявляються не відразу, що дає критиканам привід їх не визнавати. Утім, найкращий аргумент це оприлюднення кількісних показників результату реформ у динаміці. Кожен громадянин має усвідомити свою відповідальність за успіх змін на краще.