Головна › Новини › СПОРТ
Спортивна військова сім'я
21-Трав-13 1201 0.0 0
До Дня солдатської матері, у селищі Десна, що на Чернігівщині, відбулось спортивно-родинне свято «Мама, тато і я – спортивна сім’я».

В урочищі «Солдатська купальня» на березі притоки річки Десна 15 військових команд родин Деснянського гарнізону виборювали звання сильнішого. Кожна команда складалась із батька, матері та їх дитини. Суддівська колегія у складі представника 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, адміністрації Деснянської селищної ради та місцевої гімназії оцінювало учасників змагань у кількох естафетах.

Кожна естафета, в свою чергу, складалась з вікторин та спортивних змагань.

За форматом спортивного свята сім’ї військовослужбовців змагались у перетягуванні канату, штовханні 16-кілограмової гирі, стрибали на швидкість на скакалці та крутили обруч навколо тулуба. Дітлахи долали дистанцію в 500 метрів на швидкість, відповідаючи при цьому, на запитання з предмету «основ життєдіяльності людини» та «Захисту Вітчизни». Також кожна сім’я мала приготувати на відкритому вогнищі сімейну фірмову страву.

Відтак у цікавих та комічних змаганнях перемогла сім’я 6-а класу, за яку виступав начальник фізичної підготовки та спорту 169-го навчального центру майор Владислав Суспо.

- Я вважаю, що такі змагання потрібно проводити частіше, - сказав майор Суспо. – Окрім спортивного азарту на змаганнях була присутня сімейна злагодженість та військова дисципліна, оскільки, практично за кожну сімю виступав військовослужбовець Збройних Сил України.
Спортивно-родинне свято неабияк згуртовує сім’ю, розвиває у дітей фізичні та моральні якості, сприяє всебічному розвитку майбутнього Захисника Вітчизни.

Суддівська колегія нагородила переможців свята почесними грамотами. В кінці змагань всі спортивні родини та присутні гуртом поласували приготованими сімейними стравами.

Віктор АНУФРІЄВДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:змагання, спортивна сім'я, Десна, армія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar