реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

В "Десні" готують сержантів -- лідерів

В 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині розпочався навчальний курс для 197 військовослужбовців військової служби за контрактом.

Відбір кандидатів для його проходження проводився на конкурсній основі безпосередньо у військових частинах Сухопутних військ Збройних Сил України. Вони вже добре проявили себе за час служби та направленні командуванням цих військових частин навчатися на командирів відділень.
До навчального центру відібрані військовослужбовці прибули зі всіх регіонів України. Вони опанують навички у створених навчальних підрозділах центру за відповідним фахом.

Як повідомили в навчальному центрі, особливу увагу під час навчання приділяється лідерству базового рівня. Зокрема, задля прищеплення курсантам командирських навичок в ході курсу проводиться постійне стажування у виконанні обов’язків командира відділення (обслуги) з щоденною їхньою ротацією на посаді, що дає можливість застосовувати лідерські якості у повсякденній службовій діяльності, долати міжособистісні конфлікти у військовому колективі, впливати на свідомість військовослужбовців та формувати правила їх адекватної поведінки, підтримувати військову дисципліну тощо.

Крім цього, вони здобувають вміння організовувати бій на місцевості, чітко ставити бойові завдання, добре орієнтуватися у бойовій обстановці, вміло управляти підрозділом в бою.

Курси навчання триватимуть три місяці. Після цього, всі військовослужбовці направлятимуться до рідних військових частин для подальшого проходження служби.

Є серед курсантів-контрактників і категорія військовослужбовців, які вже мають базову підготовку. Тож вони навчатимуться за двотижневою програмою підготовки інструкторів. Серед них молодший сержант Олександр Ворнцов. Родом з Києва, після строкової служби вирішив піти на військову службу за контрактом.

- По приїзду до місця служби мені надали кімнату у гуртожитку. Умови проживання на досить гідні. І служба тут, в «Десні», подобається. Намагаюся постійно підвищувати свій професійний рівень. В свої 19 вже чогось досяг. В планах вивчитися на офіцера, - поділився думками він.

В центрі впевнені, саме такі лідери військових колективі є першими помічниками офіцерів на шляху до професійного війська. І що найголовніше саме такої думки самі контрактники.

Вадим МИСНИКТеги:навчальний центр, сержанти, Десна, армія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar