реклама партнерів:
Головна › Новини › Спецакції

"Сіверщині" -- 20 років: власний неповторний стиль

Газету "Сіверщина" вітають з ювілеєм -- 20-річчям заснування.

За час свого існування «Сіверщина» стала одним із найпопулярніших інформаційних ресурсів Чернігівщини. Вона зарекомендувало себе як авторитетне джерело оперативної та достовірної інформації. Будь-яка тема, освітлювана журналістами, незмінно викликає величезну зацікавленість у читача.

І можна сьогодні з упевненістю говорити, що у вітчизняній журналістиці «Сіверщина» сформувала власні традиції та власний неповторний фірмовий стиль.

Слід відмітити й ту особливість, яка якісно різнить «Сіверщину» від інших регіональних видань, це її послідовність у відстоюванні прав і свобод людини. Тижневик не боїться соціальної відповідальності. Для нього важлива справедливість, заради якої кореспонденти видання нерідко готові ризикувати власним спокоєм і добробутом.

Двадцятирічний ювілей - це привід не лише для гордості за вже зроблене, а й чудова нагода для початку нових проектів і справ. То ж як багаторічний читач «Сіверщини» щиро бажаю її дружному колективу не зупинятись на досягненому. Шукайте нові формати, використовуйте будь-які можливості для того, щоб зробити газету ще більш цікавою і впливовою. Бажаю колегам міцного здоров'я, нових творчих звершень і зростання вдячної аудиторії.

Олександр СОЛОМАХА,
начальник відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної радиТеги:ювілей Сіверщини, інформаційний простір, чернігівські ЗМІ


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
0 Spam
1
Не може бути об'єктивною, а тим паче справедливою, газета, шо служить одній, другій, третій політичній силі.
avatar
0 Spam
2
angor, а не підкажете мені, редактору, якій саме політичній силі служить зараз "Сіверщина", бо я чомусь не знаю...
avatar