реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

СБУ покарало контрабандистів

Набув чинності вирок Городнянського районного суду у кримінальній справі, порушеній Управлінням СБУ у Чернігівській області за фактом вчинення контрабандного переміщення товарів широкого вжитку через державний кордон України.
У січні ц.р. у зону діяльності пункту пропуску «Сеньківка» заїхав вантажний автомобіль, який під керуванням мешканця Івано-Франківської області слідував до Російської Федерації.

У товаросупровідних документах, наданих для митного контролю, було зазначено, що в автомобілі перевозиться обладнання, яке використовується в нафтогазовій промисловості.

Під час здійснення митного огляду транспортного засобу в напівпричепі був виявлений незадекларований вантаж товарів широкого вжитку, вартість якого за висновками експертизи склала понад 500 тис. грн.

У ході розслідування кримінальної справи було встановлено, що водій автомобіля з метою приховування переміщення незаконного вантажу здійснив демонтаж пломбувальних петель, що дозволило дозавантажити напівпричіп без пошкодження пломб.

Вироком суду контрабандиста визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.201 (контрабанда) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном 1 рік та конфіскацією у дохід держави предметів контрабанди.

Прес-група Управління СБ України
в Чернігівській областіТеги:Контрабанда, городня, СБУ в Чернігівській області


Читайте такожКоментарі (0)
avatar