Головна › Новини › ПОДІЇ
Пакращення вже сьогодні: з роботодавців братимуть гроші за декретниць
29-Чер-13 1216 0.0 7
З 1 липня відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами зараховуватимуть жінкам до страхового стажу. Це приблизно чотири місяці (70 днів до пологів та 56 днів після), які нині у стаж не враховують. Утім, жінкам особливо радіти цьому нововведенню не варто: аби ці чотири місяці зарахували в стаж, роботодавцю доведеться платити єдиний соціальний внесок.

А це кругленька сума. От і виходить, що жінка не працює, а платити за неї треба. То, може, краще брати на роботу чоловіків чи жінок, які уже навряд чи будуть народжувати?

“Тепер жоден роботодавець не захоче, аби працівниці йшли в декрет. Адже якщо жінці нараховують 10 тисяч декретних, доведеться заплатити 3320 гривень єдиного соціального внеску. Якщо зарплата на підприємстві висока — ще більше. А буває, що в одному місяці у декрет йдуть відразу дві працівниці. Тепер хоч не бери молодих жінок на роботу”, – обурюється бухгалтер одного з приватних підприємств.Теги:декрет, соціальний стаж, покращення, роботодавці


Читайте такожКоментарі (7)
avatar
1
Насправді молоді мами, і тата також, краще мотивовані до роботи, вони відповідальніші. За це  можна й доплатити, у кого на цих засадах побудовано бізнес.
avatar
2
Микола! Про що ти? Та в тебе хто проробив 3 місяці - ветеран. Подавишся, а не доплатиш.
avatar
3
спасибо Азарову за очередной "социальный" закон! вместо того, чтобы поддержать инициативу комми и усилить контроль над работодателями, чтобы соблюдали право работающих женщин на оплачиваемый декретный отпуск, да повысить помощь на ребенка до трех лет до прожиточного минимума, они очередное покращення ввели!
avatar
4
Якщо декретницям декретну відпустку зараховуватимуть до страхового(пенсійного) стажу, то треба ж вносити до ПФ за них страхові(пенсійні) внески.
Чи може хто з вас погодитися, щоб декретницям платили в майбутньому пенсію за рахунок ваших особистих страхових внесків? Не думаю. 
Правда, пан anatoli 04 згоден платити маляті прожитковий мінімум за наш з вами рахунок, тобто з бюджету.
avatar
5
Пан angor, ну, во-первых, дети - наше будущее, и  не поддерживая молодые семьи, в том числе и материально, рождаемость значительно снизится, а, во-вторых, пусть лучше бюджетные деньги идут на содержание детей, чем на потребности олигархов или финансирование очередной "Вставай, Украина"! или Вы считаете, что 700 грн. в месяц на новорожденного достаточно? у меня племянник искусственник, так этих денег даже на питание не хватает, не говоря уже о какой-то несчастной погремушке, не то что одежде!
avatar
6
А зачем размножать популяцию людей неспособніх без сторонней помощи
вырастить "наше будушее"? И каким будет наше будущее, если такие люди стануть превалировать в нашей стране? Чем это закончится, Вы не задумывались?
Уже сегодня наша страна не является самодостаточной и без внешних заимствований существовать не может. Вы думаете, что люди, рожденные и выращенные за чужие деньги, проще говоря - на дурняка,  с этими долгами рассчитаются?
avatar
7
не согласен с Вами, ведь именно общество с малокультурным, социально незащищенным и обнищавшим населением, в которое нас превращает власть и оппозиция, как раз и не способно создать современную экономику. думаю, что симонековцы в этом вопросе правы, экономика должна работать на первоочередные потребности общества, развивать науку и культуру, а не удовлетворять интересы кучки олигархов!
avatar