Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Продати землю - як у штани напудити...
08-Лис-19 383 0.0 0
Про відкриття ринку землі сьогодні говорять всі і не тільки в Україні. Іноземців це теж дуже цікавить, хватить нам розуму, щоб зберегти найдорожчий в світі ресурс, чи ми його втратим назавжди разом державою.

До нашого підприємства приїхали партнери з Данії. На чолі з головою правління всесвітньовідомої компанії КМСІ, яка створена, як переробна корпорація більше ніж з 520 фермерів, Пітером Петерсоном.
Вчора під час нашої розмови він теж дозволив собі прокоментувати ситуацію з відкриттям ринку землі, та її продаж великим компаніям та іноземцям. Цитую, вибачте, дослівно: "Продаж землі - це дуже короткострокове задоволення, це як напісять в штани: спочатку декілька хвилин тепло, потім весь час холодно ".

В Європі і світі дуже багато грошей і вони правдами і неправдами дуже швидко скуплять українську землю і потім будуть дуже дорого продавати її українцям. Ще він навів приклад Австрії, де кожного дня площа орної землі зменшується на 10 гектарів. Люди її забудовують, тепер помножте на 360 днів, але це приклад маленької Австрії - така картина в усьому світі.

Земля, шановні добродії, це наш безцінний ресурс, наші діди і прадіди за неї пролили ріки крові.
Якщо ми, їхні нащадки, дозволим продати землю, яка належить не нам, а майбутнім поколінням Українців, - це буде наша сама велика ганьба, якої не ще не бачило людство.

Голова обласного об'єднання організацій роботодавців "СІВЕРЩИНА"
Віктор ЛАЗАРТеги:Віктор Лазар, продаж землі, роботодавці


Читайте такожКоментарі (0)
avatar