Головна › Новини › ПОГЛЯД
Не вірте комсомольцям!
10-Січ-19 450 5.0 1
Зателефонували мені сьогодні з радіо "Комсомольская правда" (Москва). Попросили сказати декілька слів про майбутнє автокефальної Української Православної Церкви. Звісно, погодився - бажав, щоб і в Росії почули, що Українська Церква прагне миру, єдності і хороших стосунків з іншими Церквами. З поваги до російськомовної аудиторії, а також, щоб мої слова були зрозумілими для всіх говорив на "общепонятном", російською.

Та замість обіцяного дати мені можливысть висловитись про майбутнє Церкви, уже в прямому ефірі почали ставити провокативні питання. Наприклад: "Чомему я, русскоговорящая (журналіст - авт.), не могу ввойти помолится в ПЦУ?", "Почему презирают русскоговорящих?", "Почему Филарет Патриарх?", "За что Филарету дали Героя Украины" і навіть таке: "Зачем вам автокефалия? Вы не можете Бога поделить?" та інші...

До слова, спілкуючись зі мною завжди казали "Так называемая Православная Церковь Украины", а мене називали - "так называемый священник ПЦУ". Добре, що їоч за людину живу визнають :)

Коли я відповідав, мене постійно перебивали, коли відповіді були надто переконливими - просили зачекати на лінії, вставляли рекламу. Наприклад на питання "Зачем вам автокефалия?" відповів: "А навіщо Російській Церкві автокефалія? Навіщо Росії незалежність? Навіщо Росії президент? Так само і у нас. Україна така ж сама незалежна країна як і Росія. І Церква в Україні має бути і вже є така ж сама незалежна як в Росії".

Коли прощалися не дали сказати слова, навіть попрощатися, а вчергове вилили чергову порцію власних фантазій про "так называемую ПЦУ".

Дякую, вам, комсомольці за цей досвід. Я вкотре переконався, що країна живе в тотальній брехні, бо самі ж журналісти не можуть виконати найпростійшого - дотримати свого слова.

о. Іван СИДОРТеги:Томос, Іван Сидор, ПЦУ, інформаційна війна


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Чого тільки не придумають майдануті щоб попіаритися і звинуватити у всьому Росію.
avatar