Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Міськрада проти ліквідації військової частини
25-Вер-20 442 0.0 0
Міський голова Ніжина та виконавчий комітет стали на захист військової частини А4558

24 вересня 2020 року під час засідання виконавчого комітету розглянули лист-звернення голови профспілкового комітету працівників військової частини А4558 щодо недопущення ліквідації військової частини А4558, яка розташована у м. Ніжині.

У листі йдеться мова про те, що до військової частини надійшов витяг з спільної директиви Міністерства оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України, директиви командувача Сил логістики Збройних Сил України щодо ліквідації (розформування) військової частини А4558. У військовій частині працює понад 230 жителів міста та Ніжинського району, які сплачують ПДФО до бюджету Ніжинської міської територіальної громади (за 2019 р. - 3 456 718,84 грн, з січня по серпень 2020 року сплачено 1 9725469,17 грн.).

Військова частина є базою зберігання, ремонту та модернізації зброї та техніки, яка перебуває на озброєнні Збройних Сил України, здійснюється ремонт та обслуговування ракетно-артилерійського озброєння, радіолокаційних станцій, підйомно-транспортного обладнання зенітно-ракетних комплексів.

Міський голова Анатолій Лінник наголосив, що військова частина А4558 є складовою частиною обороноздатності країни та недопустимо приймати рішення щодо її ліквідації.

За ініціативи міського голови буде підготовлено відкритий лист-звернення від виконавчого комітету міської ради до Президента України, секретаря РНБО, генерального штабу України та командувача Сил логістики Збройних Сил України щодо недопущення ліквідації військової частини А4558, яка розташована у м. Ніжині.

«Нам потрібно всім разом стати на захист військової частини А4558», - Анатолій Валерійович звернувся до всіх ніжинців долучитися до підтримки військової частини.

Звернення трудового колективу військової частини А 4558 також буде розглянуто на черговому засіданні сесії Ніжинської міської ради, яка відбудеться 30 вересня

За повідомленням Ніжинської міськради


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:скорочення армії, Ніжин, Анатолій Лінник


Читайте такожКоментарі (0)
avatar