Головна › Новини › ПОДІЇ
Майдан оживає!
22-Лис-10 1702 0.0 0
Сьогодні на столичному Майдані Незалежності очікуються тисячі мітингувальників, але поки що зранку прийшли тільки не більше двох сотень, повідомляє Сегодня.ua

Маніфестанти протестуватимуть проти підписання президентом Податкового кодексу. Близько 9-ї ранку на головній площі держави було не більше двохсот людей. Жодної активності не спостерігається. Головна програма протестів розпочинається з 9-ї години. Але вже зараз до Майдану активно рухаються нові групи людей.

Влада перешкоджає підприємцям, виступаючим проти прийняття Податкового кодексу, в приїзді до Києва на акцію протесту.
Про це йдеться в повідомленні Центрального штабу порятунку українського підприємництва, інформує популярне джерелоУкраїнська правда

У повідомленні наголошується, що в штаб надходить інформація "про перешкоджання співробітниками правоохоронних органів пересуванню автоколон з учасниками акції протесту, залякуванням адміністрацій ринків, підприємців представниками податкової служби і УБЕЗу".

Крім цього, почастішали рейди контролюючих органів на ринках і в торгових центрах.

У Центральний штаб порятунку українського підприємництва, з достовірних джерел, також надійшла інформація про заборону акції протесту призначеної на 22 листопада.

Також є інформація про "можливу силову протидію організаторам акції з боку представників правоохоронних органів і міськадміністрації при монтажі сценічних конструкцій і звукотехнічного обладнання".

Штаб закликає діючу владу припинити тиск на підприємців і дозволити їм реалізувати своє конституційне право на протест в рамках, передбачених законодавством.

"В іншому випадку дії протестуючих можуть вийти за ці рамки і привести до непередбачуваних наслідків", - йдеться в повідомленні.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Майдан, Податковий кодекс, протест підприємців


Читайте такожКоментарі (0)
avatar