Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Кудрика судять за посаду
25-Чер-13 1156 0.0 0
"Сіверщина" писала про причетність голови Чернігівської районної адміністрації Миколи Кудрика до незаконних земельних оборудок. Відомий пан Кудрик ще й тим, що в ранзі начальника районного управління культури викидав з бібліотек району газету "Сіверщина", передплачену не за бюджетні, а за благодійні кошти. Але зняли його не за це, а за те, що заважав Владиславу Атрошенку перемагати на виборах.

5 грудня 2012 року під час 12-ї сесії шостого скликання Чернігівської райради Миколу Кудрика, який тоді ще обіймав посаду голови РДА, було обрано заступником голови райради. Ця посада залишалася вакантною з весни 2012-го року. Тобто будучи головою РДА, став ще й заступником голови ради, що суперечить законодавству.

Депутат-опозиціонер, кандидат педагогічних наук, член товариства "Просвіта" Михайло Артюх, якого підтримують колеги з опозиційних фракцій, подав позов до суду , бо вважає обрання Кудрика таким, що суперечить регламенту районної ради та Закону України "Про місцеве самоврядування».

Суддя Жук Деснянського районного суду вже провів одне засідання, а 25 черня -- друге. Остаточне має пройти 12 липня.Теги:Сіверщина, Чернігівська РДА, опозиція, місцеве самоврядування, Партія Регіонів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar