реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Бійка російського аташе

У Латвії спалахнув новий скандал за участю аташе Росії. Так, співробітник посольства РФ заплатив гроші в караоке-клубі, щоб українцям, які там були присутні, не включали пісень на їхнє замовлення.

В розважальному закладі відпочивали кілька громадян України, які співали пісні рідною мовою. Це не сподобалося аташе країни-агресора і він заплатив адміністрації клубу 2 тис. євро за те, щоби вона не виконувала замовлень українців.

Сам він при цьому виконував хіти російського шансону. Конфлікт переріс у бійку – в результаті російський дипломат був змушений вибачатися за свій вчинок.Ім'я аташе не розкривається, проте відомо, що в посольстві РФ у Латвії числяться троє чоловіків-аташе: Дмитро Корольов, Дмитро Подковиров і Валерій Рибаков.

Що цікаво, однією з пісень, що виконував цей недолугий дипломат, була відома пісня Сергія Шнурова " Масква, па ком званят тваї калакала", за сюжетом якої столиця країни-агресора має згоріти.

Приєднуємося до цих підсвідомих бажань російського аташе щодо спалення москви, тим більше, що в результаті бійки він очікувано отримав жорстких звіздюлєй.

Юрій ГОНЧАРЕНКОТеги:українська пісня, широка війна, Юрій Гончаренко, Україна - Латвія


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Насправді, питання треба ставити адміністрації караоке-клубу, які порушили права українців, надавши монополію росіянину, а гроші це не причина.
avatar