Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Безробітним показують мультики
25-Трав-17 928 0.0 0
У центрах зайнятості для безробітних демонструють розважально-освітній мультсеріал «Пошук роботи», який у доступній та кумедній формі висвітлює найбільш поширені проблеми шукачів роботи.

Головний герой – Степан Овальченко шукає роботу своєї мрії. При цьому потрапляє в різні життєві ситуації. Аби правильно розпочати пошук він усвідомлює, що перш за все має відповісти на три прості запитання, а саме: «що ти любиш робити?», «що в тебе виходить добре?» і «чи можуть тобі за це платити гроші?»

Мультики розповідають про правила та помилки при складанні резюме, підготовку до співбесіди та правила поведінки під час спілкування з роботодавцями. Зокрема, переглянувши серіал, ви знайдете відповіді на запитання «як довести роботодавцю, що ви дійсно маєте заявлені особисті якості і що саме ви повинні отримати цю роботу?», «як вірно підрахувати об’єктивну вартість своєї праці та відповісти на запитання щодо очікуваної заробітної плати?», «як отримати роботу у компанії, яка не розміщує вакансії?».

Можливо, для когось корисною буде інформація про пошук роботи через соціальні мережі, а для когось – про переваги співпраці з рекрутинговими агенціями.

Отаку нестандартну інструкцію з пошуку роботи пропонує служба зайнятості своїм клієнтам.
Анімаційний серіал з пошуку роботи можна знайти у мережі вільного доступу за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCx2oO5gCIaoTV6b3BNLeAkg/videos?sort=dd&shelf_id=1&view=0

Світлана ШЕРЕМЕТ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:пошук роботи, Центр зайнятості, безробіття, мультики


Читайте такожКоментарі (0)
avatar