реклама партнерів:
Головна › Новини › СПОРТ

2 березня головний шкільний чемпіонат «Біола - Ігри Чемпіонів» із відбірковим туром відвідає Чернігів!

Об 11:00, 2 березня 2010 року, у спортивно оздоровчому комплексі Чернігівського державного інституту економіки та управління за адресою: проспект Перемоги, 143а, відбудуться змагання відбіркового туру всеукраїнського шкільного спортивного руху «Біола - Ігри Чемпіонів».

Учасники змагань:
20 найсильніших шкільних команд Чернігова та Чернігівської області

Почесним гостем змагань стане один з головних наставників шкільних команд нинішніх змагань Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Валерій Гончаров.

Організаторами Всеукраїнських учнівських змагань «Біола - Ігри Чемпіонів» виступають ТМ «Біола», Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Національний Олімпійський комітет України. Партнер проекту «ЮніорБанк». Генеральний радіо-партнер «Гала Радіо».

Відбіркові змагання четвертого шкільного чемпіонату «Біола - Ігри Чемпіонів» вперше відбудуться в кожній області України. Протягом двох з половиною місяців за результатами 27-ми відбіркових турів будуть визначені кращі команди, які представлятимуть свою область на фінальній частині проекту в МДЦ «Артек».

Цього року учасників наймасовішого шкільного проекту «Біола - Ігри Чемпіонів» чекає нова конкурсна програма на незвичних спеціально розроблених надувних конструкціях. Ще більше яскравих конструкцій, неймовірно цікавих і захоплюючих конкурсів та емоційного захоплення від змагань!

«Біола - Ігри Чемпіонів» - єдиний в Україні шкільний проект, де змагання серед школярів різного віку і статі проводяться в незвичайній формі гри на спеціально розроблених надувних конструкціях. Яскрава конкурсна програма наймасовіших шкільних змагань привертає увагу дітей до занять фізичною культурою і спортом, а також до здорового способу життя.
За три роки існування проекту «Біола - Ігри Чемпіонів», у змаганнях взяло участь близько 5 мільйонів школярів з різних куточків України, перетворивши цей проект в загальнонаціональний шкільний рух.Теги:школа, Біола, Спорт


Читайте такожКоментарі (0)
avatar