"16 травня в рамках робочої поїздки до Ніжинського району голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко взяв участь в урочистому відкритті газопроводів у селах Шняківка та Терешківка.", з повідомлення прес-служби ОДА.
Наприклад, домоглися, щоб у Положенні міського управління культури йшлося про дотримання державного статусу укр.мови. До речі, цього нема у відповідному документі Чернігівської міськради. Зверніть увагу на розділ Звернення-відповіді на сайті фонду.
Що казати про когось, коли сьогоднішнє число проукраїнської(!?) газети "День" серед найбільших злочинів Гітлера подає Голокост, а Сталіна - Гулаг. А українців під час геноциду від рук обох катюг загинуло незрівнянно більше. Гадаю, що патріотизму і європейськості все-таки нам слід вчитися у греків.
Регіонали хочуть узаконити порушення закону. Логічно, якщо закон не виконується( не діє), його змінюють. Логічно, у такому разі, не виконувати і новий закон: ігнорувати другу, офіційну, мову. Якщо ти українець, будь! Незалежно від етнічного походження. Що ж до УНП, то вона могла б реагувати у правовий спосіб - це рутинна, за суттю управлінська, робота. Для досвіду, цим займається ма-а-ле-сенький БФ"Ніжен" і... має поступ! Боротьба триває, усе життя...
У відповіді приховано ім'я чиновника-порушника, тому голова райради О.А.Атрошенко - теж порушник. Оце і є радянське самоврядування в дії, за яке обома руками соціалісти-комуністи.
Патріоти зробили все як треба. А роздвоєння робить, як завжди, влада. Для чого, питається, дві дати? Щоб приховати правду, про жертви і не вшанувати їх пам'ять як слід, велелюдно. Цього ми якраз і не бачимо на знімках. Сумно.
Росія проводить нормальну роботу стосовно трудових мігрантів, в інтересах яких, насамперед, мати елементарні знання. У нас міста російськомовні, саме туди потрапляють мігранти, тому влада не може( юридично) нав'язати мігрантам російську, а українську натомість - не хоче. З часом це призведе до того, що кожна міграційна група домагатиметься узаконення своїх національних( не української, і не російської) мов. Зараз маємо поліконфесійність, у перспективі - багатомовність. Однозачно, такою країною управляти складніше, але нормально, якщо є повага до мови державної.
Пан Василь про одне, а Ви, пане Сергію, про інше. Він про позитив, а Ви про негатив - для українців у діяльності Столипіна. І те, й інше було. Табачник працює на себе та ще й скористався нагодою, щоб вас(нас) поділити. Не вийде - здоровий глузд перемагає! Щодо Лаври. Слава Богу, що там не дійшло до осквернення могили, чия б вона не була.
Автоматичне відшкодування - від лукавого, бо ним прикривається невідшкодування у звичному законному порядку. Якщо проаналізувати наведені факти: автоматичне відшкодування поширюється на 3.5% підприємств; відшкодування в атоматичному режимі становить 41% загальної суми відшкодування; у першому кварталі кількість експортерів зменшилася майже у 2 рази і відповідно - задекларована сума до відшкодування; Висновок: автоматичне відшкодування має дискримінаційний характер.
Неозброєним оком видні значна вартість реконструкції і довга окупність - така має складати 3-5років. Але те, що стають на шлях використання місцевого палива - добре. Прикметно, що це наші, по-суті, розробки. Певен, що виконання цього завдання треба віддати вітчизняним підприємствам. А такі є.
Єдина опозиція - це єдина програма. Щось ніхто з так званих опозиціонерів не оприлюднив хоча б тез. Натомість Президент декларує. Чим не привід висунути альтернативу. В тім то й річ, що її, альтернативи, й нема. Є системні проблеми, за розв'язання яких ні ті, ні інші братися не хочуть. А розігрують перед нами комедію під назвою "Вибери мене".
Шановний Валентин Наливайченко правий, але спізнився щось радикально змінити до цих виборів. Опора на громадянське суспільство через його інститути, різного роду неполітичні об'єднання, спрацює, коли відбудеться відповідне структурування. Це тривалий процес, до того ж не прийнято відповідну законодавчу базу. По правді, ніхто так не займався формуванням громадянського суспільства як...чинна влада. Доступ до публічної інформації, створення громадських рад, Координаційної ради Ставнійчук - цей ряд можна продовжувати. Очевидно, це робиться, щоб скористатися цим потужним, але незадіяним потенціалом. До цього спонукають загрози для влади не так внутрішні, як зовнішні. Світ радикалізується, а європейска парасолька їй( нам ) не надається. У разі виникнення масштабної війни на Близькому сході, ми відчуємо міграційний наплив, особливо з деяких дружніх країн. Чи усвідомлює і готова до цих викликів опозиція?
А ми у Ніжині беремо участь в офіційному покладанні квітів, а потім проводимо мітинг. Протистояння з владою у такий день виглядало б недоречно. Крім того, така подія не відбувається тишком-нишком, а публічно, дедалі з більшим числом людей. Адже біля пам'ятника Шевченку мають бути не десятки, а тисячі.