реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Вакуумні пакети для одягу – компактне та практичне зберігання ваших речей

Вакуумне пакування на основі поліетиленових пакетiв було відкрито ще в середині минулого століття, але воно спочатку використовувалося для продовження терміну зберігання продуктів харчування. Воно показала свою високу ефективність, i вже згодом з'явилися аналогічні рішення для зберігання одягу та інших предметів гардеробу.

Вакуумні пакети для одягу дозволяють раціонально використовувати корисний простір у шафі, компактно розміщуючи велику кількість речей. Їх секрет – відсутність повітря в упаковці, яке займає додаткове місце. Герметична упаковка дозволяє зменшити підсумковий об `єм до 57% від початкового значення.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий вибір корисних домашніх дрібниць. В онлайн каталозі представлені не тільки пакети для одягу, але й господарські відра, совки, щітки, ганчірки, швабри та інші товари для прибирання https://auchan.ua/ua/shvabry-trjapki/.

Переваги використання вакуумного пакування для зберігання одягу

Конструкцiя пакета для вакуумного зберігання речей досить проста. Зазвичай одна сторона відкривається та закривається за допомогою пластикової застібки. Саме через цей край речі розміщуються усередині. На одній із сторін знаходиться спеціальний клапан із пробкою, який утримує вакуум, не даючи повітрю проникнути всередину. Існує кілька типів упаковки, яка між собою відрізняється розмірами, місткістю та деякими конструктивними особливостями. Наприклад, є серія пакетів, призначених для вертикального зберігання одягу (піджаки, жилети, блузи, костюми). У них один з боків відкривається, а вгорі є гачок для зручного розміщення на штанзі у шафi.

Для відкачування повітря використовується звичайний домашній пилосос. Більшість виробників ставлять клапани з уніфікованим діаметром, який трохи менший від пластикової ручки пилососа, до якої приєднується телескопічна трубка. У деяких випадках упаковка пакетів комплектується насосом для відкачування повітря вручну.

Незалежно від конфігурації, вакуумні пакети мають наступні переваги:

  • повна водонепроникність;
  • захист від пилу та бруду;
  • захист від комах (актуально для вовняних та хутряних речей);
  • зменшення об `єму одягу;
  • компактне зберігання предметів гардеробу.

При виборі конкретного пакету необхідно звертати увагу не тільки на його розміри, а й на якість матеріалів та самого клапана. Якщо вибирати занадто великі мішки, то вони можуть просто не поміститися в комод, або займатимуть багато місця на полиці шафи. Занадто маленькі пакети взагалі можуть луснути під час відкачування повітря.

Надійний клапан і застібка стануть гарантією збереження герметичності упаковки протягом тривалого часу, тоді як недорогі вироби сумнівного виробництва служать зовсім не довго, починаючи пропускати повітря буквально відразу після відкачування. Як результат – збільшення об`єму речей на полицях.

Правильно підібрані пакети для вакуумування забезпечать компактне зберігання одягу та інших речей протягом тривалого часу, аж до декількох років.


Коментарі (0)
avatar