реклама партнерів:
Головна › Новини › Місто

Зі звіту міського голови: земля - прозоро, санація "Домобудівника"

Ринкові механізми в земельних відносинах

Одне із перших рішень, які ініціював міський голова перед депутатським корпусом - запровадження земельних аукціонів.

16 грудня в приміщенні міської ради відбувся перший в Чернігові такий аукціон. На нього виставлялося право оренди двох земельних ділянок. Аукціон пройшов вдало, учасники зробили 2 кроки для визначення переможця.

Підготовлено ще 3 таких лоти, наступний аукціон - 27 січня.

Згідно рішення міської ради протягом наступного року буде проводитися повна інвентаризація міської землі та створюватися публічна інтерактивна кадастрова карта м. Чернігова. У неї будуть заведені всі параметри будь-якої земельної ділянки: місцезнаходження, площа, кадастровий план, статус, дані про орендарів або власників, обтяження тощо. З появою цієї карти нарешті можна буде знайти всі вільні ділянки на території міста і розпорядитися ними так, як визначить громада міста. Також передбачена інвентаризація та визначення зелених зон міста, де заборонятиметься житлова забудова.

Посилюється робота з неплатниками земельного податку та інших місцевих податків і зборів.

Збільшення доходів міського бюджету за рахунок розвитку (нові об’єкти, нові робочі місця, залучення інвестицій)

- Результат пошуку й залучення нових інвесторів - Санація БК «Домобудівник» і початок роботи нового швейного підприємства «Галант».

- У порівнянні з минулим роком зросли капітальні інвестиції за рахунок бюджетних коштів (за 1 півріччя – в 3 рази). Нові об’єкти приносять практичну користь місту.

- Уперше в місті розроблена програма сприяння розвитку підприємництва.

- Внесок забудовників у розвиток інфраструктури міста: чіткий контроль за сумою сплаченого внеску.

- Регулярні наради з ДФС стосовно збільшення надходжень до міського бюджету; пропозиція стимулювання в разі суттєвого збільшення надходжень.

- Вкладення коштів в енергоефективність, економія витрат і спрямування її на розвиток.Теги:Владислав Атрошенко, оренда землі, Домобудівник, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar