реклама партнерів:
Головна › Новини › Місто

Три запити Атрошенка начальнику чернігівської міліції

Влада, що не помічає проблем «Демарка», «Домобудівника» і «Чернігводоканалу», має піти геть!

Нещодавно народний депутат України Владислав Атрошенко звернувся з депутатськими зверненнями до начальника УМВС в Чернігівській області, генерал- майора міліції Олега Демченка. Їх три – про тарифи водоканалу, фіктивне банкрутство «Домобудівника» та махінації навколо банку «Демарк».

- Ви звертаєтесь з проблемами Чернігова до начальника міліції, виходить, міські проблеми міська влада не вирішує?

- Судіть самі. Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері комунальних послуг , збільшила тарифи комунального підприємства «Чернігіводоканал» на водовідведення та водопостачання. Зроблено це на основі інформації самого водоканалу про складові тарифу (собівартість, адміністративні та інші витрати). Так ось у мене, як народного депутата, є великі сумніви правильності розрахунків – як свідчить практика, часто в основу розрахунків закладають фіктивні операції, роботи, яких не було, або штучно збільшується вартість робіт, або придбають обладнання за неринковими цінами. Ця брехня вміло розчиняється у загальній масі даних і в результаті ми, мешканці міста, платимо по завищених тарифах.
Хай міліція дасть відповідь і будемо реагувати далі.

- Ви сумніваєтесь і в тому, що «Домобудівник» - банкрут?

- На це питання частково уже відповіла прокуратура, яка встановила махінації одного з керівників «Домобудівника». А до мене звернулася група обдурених інвесторів, яка вважає банкрутство фіктивним. Люди вказують на багатомільйонне нецільове використання бюджетних коштів, виділених на будівництво квартир постраждалим від чорнобильської катастрофи. Також мене інформують про особисту зацікавленість у банкрутстві «Домобудівника» посадових осіб виконкому Чернігівської міської ради.

- Багато питань навколо банкрутства банку «Демарк», куди були насильно заведені всі бюджетними – як фізичні, так і юридичні особи. А ця проблема навіть не виникає на сесії міської ради і влада не пропонує жодних шляхів вирішення проблеми. Ваша позиція полягає в чому?

- Дивіться: 1 серпня начальник управління Національного банку в Чернігівській області Леонід Волошок попереджає відповідальних осіб міста і області про незадовільний платіжний баланс банку та загрозу його банкрутства. 7 серпня банк припиняє видачу готівки і Л.Волошок уже відкрито, на прес- конференції, повідомив про неплатоспроможність «Демарку». Але після цього органи казначейства перерахували на рахунки у банку «Демарк» пенсії та зарплати бюджетників. До людей ці гроші так і не дійшли.

Десятки тисяч ошуканих вкладників справедливо звинувачують владу у бездіяльності і потуранні злочинцям, адже є всі підстави вважати, що така афера відбулася, як мінімум, за кричущої непрофесійності і бездіяльності посадових осіб з владних крісел Чернігова і області.

Як зреагувала міська влада на банкрутство міського банку «Демарк»? Ніяк. Ось це відповідь на питання чи треба гнати таку владу чи варто терпіти її і далі.

Питав Василь ЧЕПУРНИЙТеги:Владислав Атрошенко, Домобудівник, Чернігівводоканал, Чернігівська міська рада, Демарк


Читайте такожКоментарі (0)
avatar