"Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці!"
![](https://siver.com.ua/_nw/132/s24989610.jpg)
Доповідь нового голови київської міської "Просвіти" Кирила Стеценка (на фото) звалася "Національна ідея як стратегічний інструмент творення майбутнього".
Також виступили Ігор Каганець, Павло Мовчан, Тарас Компаніченко, Галина Дичковська, Олексій Толкачов. На конференції також представлено концепцію відновленої київської "Просвіти". За кілька місяців плануються нові зустрічі і дискусії.
Більше можна прочитати тут: http://gurt.org.ua/news/informator/19915/
Читайте також |
Коментарі (0) |