реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Владислав Атрошенко обіцяє ветеранам 100 тисяч власних грошей
15-Чер-17 893 0.0 0
На засідання Ради ветеранів АТО, членів їх сімей та членів родин загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді, яке відбулося вчора ввечері, Чернігівський міський голова оголосив про своє рішення надавати щорічно по 100 тис. грн власних коштів у розпорядження цієї Ради на ті потреби, які ветерани АТО вважають першочерговими.

Владислав Атрошенко:

- Це в першу чергу мій крок як громадянина. Я вкладаю в нього своє ставлення – як людини і як міського голови – до проблеми війни на сході. Витрачання цих коштів я залишаю на розсуд спілки ветеранів АТО. Зокрема, це може бути підтримка будь-яких підрозділів – і добровольчих, і ЗСУ – або ветеранів. Загалом, у тих напрямках, які ви визначите.

У відповідь голова Ради Андрій Требух подякував за таку підтримку:

- Приємно, що є люди, які хочуть допомогти. Дякуємо Вам; ми, безперечно, визначимося. По-перше, всі батальйони, представлені в Раді, мають загиблих. А щоб не виникло потім ніяких недомовок або перекручень, ми одразу пропонуємо, щоб кошти надійшли тільки безготівково. І вирішувати, куди їх витрачати, будемо колегіально – бо ми всі знаємо один про одного, а також де йде справжня війна і які потреби там є.


Прес-служба Чернігівської міської ради


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Чернігівська рада, Владислав Атрошенко, ветерани АТО


Читайте такожКоментарі (0)
avatar