Влада Севатополя не хоче української школи
"Цього року, на жаль, фінансування недостатнє. Дуже просили, щоб нам дали 21 млн. грн. для того, щоб ми могли підвести всі комунікації. Тоді в наступному році ми могли б здати (будівлю)", - сказав він.
"Але, на жаль, грошей не дали. Нам Міністерство регіонального розвитку дало тільки 4,6 млн. грн., і, відповідно, школа не буде в цій ситуації зроблена", - повідомив Саратов.
Крім того, Саратов висловив бажання "змінити тональність навколо школи". "Жодного перекосу у вивченні мов бути не повинно", - заявив Саратов, додавши, що його позиція щодо вивчення російської мови "ні на йоту не змінилася", оскільки російська мова для понад 90% севастопольців є рідною.
"Ми зробимо все, щоб російську мову наші діти знали краще за всіх в Україні. Будемо прагнути, щоб краще за всіх знали й українську, й англійську", - запевнив глава Севастопольської міськдержадміністрації.
У листопаді 2009 року на той момент глава Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин заявляв, що до 1 вересня 2010 року в Севастополі буде побудована українська школа-колегіум на 722 місця, - і це, за його словами, "буде перша севастопольська школа, побудована після розпаду Радянського Союзу.
"Українська правда".
Читайте також |
Коментарі (0) |