Головна › Новини › ПОДІЇ
Влада Севатополя не хоче української школи
23-Чер-10 990 0.0 0
Перша в Севастополі українська школа цього року збудована не буде. Фінансування будівництва української школи-колегіуму в Севастополі в поточному році недостатнє для відкриття її в наступному.Про це заявив голова Севастопольської міськдержадміністрації Валерій Саратов журналістам у вівторок, повідомляє УНІАН.

"Цього року, на жаль, фінансування недостатнє. Дуже просили, щоб нам дали 21 млн. грн. для того, щоб ми могли підвести всі комунікації. Тоді в наступному році ми могли б здати (будівлю)", - сказав він.

"Але, на жаль, грошей не дали. Нам Міністерство регіонального розвитку дало тільки 4,6 млн. грн., і, відповідно, школа не буде в цій ситуації зроблена", - повідомив Саратов.
Крім того, Саратов висловив бажання "змінити тональність навколо школи". "Жодного перекосу у вивченні мов бути не повинно", - заявив Саратов, додавши, що його позиція щодо вивчення російської мови "ні на йоту не змінилася", оскільки російська мова для понад 90% севастопольців є рідною.

"Ми зробимо все, щоб російську мову наші діти знали краще за всіх в Україні. Будемо прагнути, щоб краще за всіх знали й українську, й англійську", - запевнив глава Севастопольської міськдержадміністрації.

У листопаді 2009 року на той момент глава Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин заявляв, що до 1 вересня 2010 року в Севастополі буде побудована українська школа-колегіум на 722 місця, - і це, за його словами, "буде перша севастопольська школа, побудована після розпаду Радянського Союзу.
"Українська правда".Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:українська мова, права українців, Севастополь, освіта в Україні, Росія, Крим


Читайте такожКоментарі (0)
avatar