Головна › Новини › КУЛЬТУРА
"Від перезавантаження не втекти" -- правління чернігівської "Просвіти"
14-Чер-13 926 3.0 1
Перше після конференції засідання правління обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка було доволі бурхливим -- дискусію викликало не тільки питання про методи перезавантаження "Просвіти". Правління скликає раду організації, яка до з'їзду має виробити чітку позицію обласної "Просвіти". Також на раду будуть винесені питання про 25-річчя відновлення чернігівської "Просвіти", обрання заступників голови.

Правління задовольнило заяву Петра Антоненка про вихід зі складу редакційної ради газети "Сіверщина" і обрало нову раду в такому складі: Василь Чепурний, Віктор Лазар, Сергій Соломаха, Володимир Ступак, Сергій Павленко, Ірина Браженко. Питання про обрання голови редакційної ради буде вирішено на наступному засіданні правління.

Найбільше часу зайняло питання про перезавантаження всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка, адже українці не можуть миритися із сьогоднішнім станом, коли навіть українська мова неухильно витискається з багатьох сфер життя, а "Просвіта" реагує лишень млявими заявами. У той же час припинення фінансування з бюджету центрального офісу паралізувало його діяльність.

Керівний орган чернігівської "Просвіти" розглянув також питання про виконання рішень конференції, зокрема, щодо відновлення роботи просвітянської галереї "Круті сходи" та стягнення боргу з приватного підприємця Тетяни Жогалко. Комісії, що вирішувала питання по галереї "Круті сходи", доручено продовжити свою роботу.

У члени "Просвіти" прийнято священика Катерининської церкви отця Євгена Орду.

Контрольно- ревізійна інспекція обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка провела своє засідання перед збором правління і обрала головою Сергія Соломаху.Теги:Сіверщина, Просвіта, Чернігів, Перезавантаження


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Мила Чернігівська традиція по два рази вступати в одну й ту саму організацію. На моїй памяті о. Євген вже два рази вступав до "Просвіти". Це пригадується Л. Лукяненка минулого року теж так приймали.
avatar