Головна › Новини › ПОДІЇ
Україна випробувала "Мисливця". На окупанта...
09-Груд-16 804 0.0 0
ДП «Житомирський бронетанковий завод», який входить до складу ДК «Укроборонпром», показав можливості передової цифрової системи управління вогнем, яка встановлена на модернізованій версії БМП-1УМД та отримала назву «Мисливець».

Про це йдеться у повідомленні «Укроборонпрому», пише Главком.

Ця система здатна у автоматичному режимі розпізнавати та відслідковувати цілі та є одним із елементів створення роботизованих бойових модулів. Завдяки ній БМП-1УМД «Мисливець" може використовуватись не тільки як засіб транспортування та вогневої підтримки підрозділів, а й як автономна бойова одинця із дистанційним керуванням.

Окрім того, «Мисливець» оснащений німецьким двигуном, сучасним бойовим модулем із гарматно-ракетним озброєнням та комплексом зниження помітності.

«БМП-1УМД «Мисливець», попри крижаний дощ, провів стрільби на військовому полігоні у Київській області. За діями української бронетехніки спостерігав керівний склад Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони України та Збройних Сил України», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що завдяки використанню роботизованих бойових модулів значно скорочуються час відкриття вогню, бо система може самостійно розпізнати ціль та вести її на прицілі, очікуючи команди на постріл.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:мисливець, житомир, російсько- українська війна, РНБО, Укроборонпром


Читайте такожКоментарі (0)
avatar