У сироти хотіли відібрати квартиру
![](https://siver.com.ua/_nw/64/s61935703.jpg)
Захист прав дітей – один з пріоритетних напрямів діяльності прокуратури області. У поточному році на захист прав і свобод дітей порушено 34 кримінальні справи, з яких 26 направлено до суду з обвинувальним висновком. За документами прокурорського реагування до відповідальності притягнуто 365 службових осіб, відшкодовано понад 1 млн. грн. збитків, в тому числі до бюджету 125 тисяч. Поновлено права понад 1000 дітей.
Актуальні питання прокурорського нагляду за додержанням законодавства щодо захисту конституційних прав дітей обговорювалися під час навчально-методичного семінару, в якому взяли участь прокурори районів, представники органів і служб в справах дітей, обласного Центру зайнятості .
В ході семінару учасники обмінялися досвідом щодо особливостей нагляду за додержанням законодавства про освіту, охорону здоров’я і соціальний захист.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Читайте також |
Коментарі (0) |