реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Траса Київ - Чернігів перекрита обуреними аграріями

Аграрії Чернігівщини перекрили рух на трасі Київ - Чернігів на посту Кіпті.

Аграрії виступають з вимогами повернення спеціального режиму ПДВ, доступних кредитів для аграрного сектору економіки, продовження мораторію на продаж землі.

Прес- служба обласної організації Народного руху заявляє, що вимоги продовження мораторію на продає землі - це гра на неграмотності і на страхах людей в інтересах олігархів та аграрних холдингів, які зацікавлені платити мізер людям за їх землю, а використовувати її для надприбутків. Таку популістську, а насправді антиукраїнську лінію, ведуть "Батьківщина" Юлії Тимошенко та Радикальна партія Ляшка.

Натомість Народний Рух виступає за прозорі правила продажу землі, щоб власники паїв - бабусі та їх нащадки могли отримати справжню ціну за землю, яку бажають продати. Але також необхідно обмежити право продажу землі для іноземців та позбутися натяку на монополізм - тоді українські фермери зможуть отримати землю і ефективно господарювати в інтересах українців, а не закордонних магнатів, що їх фактично захищають згадані партії.

Прес- служба обласної організації Народного Руху УкраїниТеги:мораторій на землю, Народний Рух, продаж землі, Кіпті, блокування траси


Читайте такожКоментарі (0)
avatar