Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

"Те, що зробили Кучма і Єрмак у Мінську, - державна зрада".

Народний депутат України Володимир В'ятрович звернувся до СБУ, НАБУ і ДБР з вимогою відкрити кримінальне провадження проти Леоніда Кучми та Андрія Єрмака після останнього засідання тристоронньої контактної групи у Мінську.

Про це народний депутат України від "Європейської солідарності" повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Те, що зробили Кучма і Єрмак у Мінську - державна зрада. Звернувся до СБУ, НАБУ і ДБР з вимогою відкрити кримінальне провадження", - написав В'ятрович.

Нагадаємо, що 11 березня у Мінську підписані домовленості про створення органу, яким фіксується суб'єктність ОРДЛО, а Росія виявилася в статусі гаранта-спостерігача, нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.Еспресо


Василь ЧепурнийГоловний редактор

Теги:гібридна війна, Леонід КУЧМА, державна зрада, капітулянти, В'ятрович, Андрій Єрмак


Читайте також






Коментарі (0)
avatar



Для більш комфортної роботи користувача, цей сайт використовує файли cookies. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з Політикою використання файлів cookies.