реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Ганьба і зрада

20-Лис-21 490 5.0 0
Свідчення Бурби – це початок суду над Зеленським. Тепер питання лише яка стаття. Або організатор, або співучасник.

У прямому ефірі Василь Бурба – звільнений керівник ГУР - свідчить, що розробників блискучої операції із захоплення «вагнерівців» звільнили, забрали документи прикриття і намагалися ліквідувати фізично.

Його самого прямо перед ефіром намагалася перехопити підконтрольна Зеленському СБУ, викликавши «на допит». Зараз його охороняє посольство США.

Ціна популізму дуже дорога. Голосування «по пріколу» та «гірше не буде» довело до того, що на найвищих щаблях влади у нас особини, причетні до державної зради. З моновладою. Під час війни.

Сергій ТАРАН

Розслідування Bellingcat, а тепер і заява ексочільника військової розвідки Василя Бурби проливають світло на зрив унікальної спецоперації українських спецслужб із затримання російських терористів-«вагнерівців».

Очевидно, йдеться про персональну відповідальність Зеленського, який особисто перекреслив важку і вкрай небезпечну роботу фахівців-розвідників. Міру такої відповідальності має встановити тільки ТСК, уповноважена розслідувати зрив спецоперації. До того ж, у такій комісії представники провладної фракції не повинні мати більшості через конфлікт інтересів.

Зеленський має покаятися за постійну брехню щодо «вагнергейту», негайно надати державну охорону офіцерам – учасникам спецоперації і сумлінно співпрацювати з ТСК, щоб дати їй можливість максимально об’єктивно оцінити дії президента.

Непрофесіоналізм, безвідповідальність, брехня – все це давно визначає політику нинішньої влади.
Але «вагнергейт» – це більше ніж брехня, бо йдеться про зраду українських військових, а отже і української держави, в часи війни! Спецоперація, яка мала стати гордістю українських спецслужб та увійти у світову історію боротьби з тероризмом, стала ганьбою і зрадою влади.

Ми вимагаємо правди. Влада має негайно дати суспільству відповідь, хто дав команду спецслужбам зірвати спецоперацію із затримання «вагнерівців». Хто той «кріт», який злив деталі операції Лукашенку та Путіну?
Мають бути негайно відсторонені і зняті зі своїх посад всі, присутні на нараді в Офісі президента, де обговорювався фінал спецоперації.

Ми вимагаємо від Зеленського припинити переслідування розвідників, негайно поновити в ЗСУ всіх незаконно звільнених військовослужбовців та надати їм охорону.
Ми також вимагаємо від правоохоронних органів порушити кримінальні справи за фактом державної зради та перевищення службових повноважень.

Петро ПОРОШЕНКОТеги:команда ЗЕ, державна зрада, Андрій Єрмак, гібридна війна, вагнергейт


Читайте такожКоментарі (0)
avatar