Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
"Свободівець" слухав жителів Чернігівщини
04-Чер-13 967 0.0 2
1–3 червня 2013 року народний депутат України, уповноважений представник парламентської фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" на Чернігівщині Руслан Марцінків провів низку зустрічей із мешканцями Козелецького та Бахмацького районів области, а також із жителями міста Прилуки.

Так, у Десні Козелецького району містяни скаржилися на стан дитячих установ – двох дитячих садочків, які перебувають на балансі Збройних Сил України. У дошкільних навчальних закладах давно не робили ремонт. Окрім того, в будівлі немає гарячої води. Також до депутата надійшло звернення від ветерана ЗСУ з проханням про допомогу в розв’язанні проблеми з помешканням – у квартирі площею 32 квадратні метри мешкає шість членів його родини.

Під час зустрічі в Острі Козелецького району громадяни розповіли, що в місті відбувається скорочення робочих місць, проте появи нових не відбувається. Містяни наголошують, що це призведе до вмирання їхнього населеного пункту.

У селі Лемеші Козелецького району до народного депутата звернувся інвалід 2-ї групи з проханням посприяти в отриманні автомобіля з ручним управлінням.

Свободівець продовжив зустрічі з виборцями в Бахмацькому районі. Мешканці Гетьманської столиці –Батурина – звернули увагу на статус свого міста та просять посприяти в поверненні статусу села. Справа в тому, що вартість комунальних послуг суттєво різниться у великому місті чи в маленькому селі. Також у місті є загроза закриття районної лікарні або перепрофілювання її у госпіс. Містяни підготували відповідне звернення. під яким зібрали понад 60 підписів.

Жителів найвіддаленішого села Бахмацького району Голінка турбує стан доріг та автомобільне сполучення з містом. Рух транспорту обмежено, оскільки асфальтне покриття – у жахливому стані.

3 червня Руслан Марцінків провів особистий прийом громадян у місті Прилуки. Під час спілкування зі свободівців прилучани висловлювали обурення станом доріг, відсутністю знаків обмеження руху та занедбаністю вулиць.

Руслан Марцінків у свою чергу зазначив, що сприятиме у розв’язанні окресл
ених проблем та скерує низку звернень до відповідних установ.Теги:Прилуки, Руслан Марцінків, Батурин, Десна, Свобода, Голінка


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
уже не первый раз попадается новость, что депутаты ОО ездят по Черниговщине и встречаются с жителями, но результатов их работы до сих пор нигде не видел, хоть раз бы написали! или писать нечего? но в таком случае пусть лучше сидят дома и не тратят государственные деньги на транспортные расходы!
avatar
2
А толку от этих встреч? торгует лицом, если б что-то для народа делали, а так только пыль в глаза пускают. Знакомая рассказывала, что ее сестра ходила к ним на встречу, они много обещают, а действий ноль. Зато как написано, мол депутаты встречаеются с электоратом и выслушивают их, чушь
avatar