реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Мінюст отримав повістки суду США для Дубінського та "1+1"

Міністерство юстиції України 23 березня 2020 року отримало від Окружного суду США Південного округу міста Нью-Йорк два доручення про вручення повістки та копії позову народному депутату Олександру Дубінському та представнику ТОВ "Телерадіокомпанії "Студія 1+1"".

Про це відомство повідомило "Детектору медіа" у відповідь на запит.

19 березня про це в Facebook також написав колишній народний депутат, правник Геннадій Москаль, який консультує українсько-американського бізнесмена Алекса Ровта.

За його даними, повістки адресовані Олександру Дубінському, кінцевому бенефіціару телеканалу "1+1" Ігорю Коломойському та авторам програми "Гроші".

"Судові повістки містять повідомлення про подання позову проти осіб, яким адресовані документи, до Окружного суду США Південного округу міста Нью-Йорк та про необхідність у 21-денний строк від дати отримання повістки й копії позову надати відзив на позов позивачу і суду. У разі ненадання відповіді судом за замовчуванням буде винесено рішення проти вищезгаданих осіб", – повідомили в Мін’юсті.

У відомстві уточнили, що протягом 14 днів мають доручити вручення цих документів відповідному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції. Це управління протягом 14 календарних днів має надіслати ці доручення до суду за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи. Воно також та встановлює строк для його виконання.

"Суд України викликає особу, щодо якої необхідно вчинити процесуальні дії, і пропонує отримати судові документи. Особа, яка отримала документи, ставить свій підпис на підтвердженні про вручення документа", – пояснили в Мін’юсті.

Після вручення повісток, Міністерство відправить суду США документи про виконання доручення.Прямий

Карикатура з сайту "Народна правда"Теги:Дубінський, Коломойський, команда ЗЕ, єврейське лобі, 1+1


Читайте такожКоментарі (0)
avatar