реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Агенти на "Плюсах" продовжують ...

«Українські сенсації» агента Буратіно запустили чимало брудних фейків й про мене і мою родину. Його пропагандисти лазили під парканом котеджного містечка, де живе моя сімʼя, вони дискредитували мою роботу на посаді прес - секретаря президента.

Завданням російської агентури завжди було знецінення проукраїнського політичного табору і особистісна дискредитація політиків, які працювали з проєвропейськими президентами Ющенком і Порошенком. Робили це цілеспрямовано і брудно.

Все це виходило на мільйонну аудиторію каналу «1+1». Цей канал багато років системно проводить антиукраїнські спецоперації, починаючи з 2003 року.

Це там крутили ролик про три сорти українців, про Катерину Ющенко - «ваша дружина американка», сюжети про Порошенка, який вбив брата, Геращенко, яка «мала роман», Гонтарєву, в якої «горіла хата», Барну «корупціонера», і багато іншого. В 2018-2020 кожен випуск «Української сенсації» був присвячений нашій команді. Ніхто ніколи ні за що не вибачився.

Ну, й коли в суді розглядається справа російського агента, то свої наративи він просував не лише в своїх соцмережах, а на каналі з мільйонною аудиторією. Й жоден редактор, керівник, головред, творчий колектив не виступили проти, що дуже показово! Їх не хочуть послухати в суді?

Нагадаю, акціонерами "Плюсів" залишаються Коломойський і родина Медведчуків. В "Плюсів" все добре. Вони отримують сотні мільйонів гривень державного бюджету. Агенти Мальвіна і ко продовжують брехати, маніпулювати і отруювати мізки українців. За вказівкою Банкової чи інших кураторів, як потім зʼясується ? От же в чому питання.

Ірина ГЕРАЩЕНКОТеги:Медведчук, 1+1, Ірина Геращенко, Коломойський, Дубінський


Читайте такожКоментарі (0)
avatar