реклама партнерів:
Головна › Новини › Гаряча точка
Старшокласники повинні вміти стріляти!
20-Квіт-12 1094 0.0 0
Понад тисячу школярів випускних класів Чернігова виконали навчальну вправу з автомата АК-74 на полігоні 1-ї окремої танкової бригади, що у Гончарівському. Стрільби старшокласників є логічним завершальним етапом вивчення предмету «Захист Вітчизни» і проводяться за ініціативою Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату та міського управління освіти вже четвертий рік поспіль.

Виконання стрільб забезпечували офіцери й контрактники розвідувального підрозділу бригади. Зокрема, керівником заняття з вогневої підготовки учнів був начальник розвідки бригади майор Володимир Комарянський, а безпосередньо на місці виконання стрільб хлопцями опікувався командир розвідувальної роти капітан Сергій Захаревич зі своїми підлеглими.

За словами Володимира Комарянського, розвідники завчасно готувалися до занять зі школярами. На полігоні обладнали навчальні місця, на яких учні шкіл одягали захисні комплекти від зброї масового ураження, збирали і розбирали на швидкість стрілецьку зброю і виконували початкову вправу стрільб з АК-74. Кожен з юнаків отримував на пункті боєпостачання автоматний ріжок і особисто споряджав його набоями. Після цього, під керівництвом розвідників, здійснював десять пострілів по мішені на відстані ста метрів, розряджав зброю і оглядав на мішені свій результат.

Також школярі відвідали казарми, музей бойової слави, їдальню, навчальні класи військової частини. А у парку бойових машин вони мали змогу на власні очі побачити зразки озброєння і техніки.

Наступного тижня на стрільби до Гончарівського прибудуть старшокласники з обласних населених
пунктів.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Гончарівськ, початкова військова підготовка, Захист Вітчизни


Читайте такожКоментарі (0)
avatar