реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Справа ніжинських "робінгудів" продовжується

Народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук звернувся з депутатськими запитами до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Генеральної прокуратури України у справі «ніжинських Робінгудів» з клопотанням перевірити об’єктивність їх обвинувачення.

«На мою адресу надійшли колективні звернення від рідних та близьких обвинувачених зі скаргою на порушення норм чинного законодавства України та конституційних прав обвинувачених з боку судді Деснянського районного суду міста Чернігова, в результаті чого вони отримали кожен від 7 до 11 років ув'язнення із конфіскацією майна. За словами заявників, розгляд справи судом проходив із численними порушеннями вимог чинного законодавства України, оскільки суддею, який цілковито підтримав державне обвинувачення, не вживалися заходи щодо об’єктивного розгляду наявних доказів та клопотань; відкрито виражалося упереджене ставлення до обвинувачених та ін.», - йдеться у запиті.

За твердженням авторів звернення «осуджені проводили активну протидію розповсюдженню та торгівлі наркотичними засобами на території міста Ніжин Чернігівської області, що виявлялося у безпосередній роз’яснювальній роботі серед населення, студентів та школярів; відслідковуванні окремих випадків наркоторгівлі та викриття причетних злочинців; донесення до громадськості інформації щодо зв’язків наркоторгівців і співробітників правоохоронних органів, тощо.

Саме остання обставина, за словами заявників, і стала причиною кримінального переслідування хлопців, що втілилося не лише у фальсифікуванні матеріалів кримінальних справ, а і у залякування рідних обвинувачених з метою отримання у них свідчень, які б доводили вчинення обвинуваченими грабежів та вимагання».

Прес-служба Європейської партії УкраїниТеги:робінгуди, Ніжин, Микола Катеринчук, Деснянський районний суд, наркоторгівля


Читайте такожКоментарі (0)
avatar