"Сіверщина" святкувала майстер- класом Анатолія Покришня
![](https://siver.com.ua/_nw/124/s80571531.jpg)
Анатолій Мирофанович -- полковник запасу, довгий час жив у Середній Азії, де й навчився гарних рецептів. Одного разу він порадував нас правильним пловом ("це вам не каша з м'ясом!" -- наголосив він) і наші читачі навіть з Буковини користаються його рецептом. Адже ми розповіли про його майстер- клас на шпальтах газети.
Цього разу вибір випав на шашлики. І вони вийшли такими знатними, що апетит був у всіх... Читайте в наступному номері газети -- фоторепортаж Вікторії Гаврик.
А під час спільної трапези мова йшла і про багато інших речей -- книгу Анатолія Покришня, яка готується до друку, про класику (А.Покришень: "Якщо "Колобок" -- російська казка, то чого вона тоді не зветься "Круглобок"? Якщо курка ряба -- по-російськи зветься пьострушкой, то чому тоді казка так не зветься?"), про любов (наш гість і кулінар навичв розрізняти чоловічу і жіночу любов)
...Нас також привітали від народного депутата України Валерія Дубіля великими тортами. Смачно, дякуємо! Редакція "Сіверщини" також дякує за вітання всім організаціям, партіям, читачам -- ми будемо старатися для вас робити цікаву і потрібну газету!
Читайте також |
Коментарі (1) |
| |