реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
"Просвіта" складає вінок жалю Вячеславу Лебедю
14-Квіт-21 684 0.0 1
На 56- у році життя сьогодні вранці раптово помер відомий чернігівський політик і громадський діяч, колишній депутат Чернігівської міської ради, член правління обласного товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка Вячеслав Лебідь. Причиною скоропостижної смерті став інфаркт.

Він був завжди привітним, завжди витриманим і спокійним, але невтомним у відстоюванні українських істин. Зокрема, немала його заслуга у відстоюванні Залізничного скверу в Чернігові. Ще недавно в правлінні обласної "Просвіти" ми обговорювали юридичні шляхи вирішення штучної проблеми з приміщенням, він готувався до просвітницьких онлайн - лекцій, які ми почали запроваджувати. І ось така раптова крапка.

Правління обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка складає вінок жалю та співчуття до труни просвітянина і просить упокоєння його душі "у місці квітучім, у місці спокою, де нема ні журби, ні зітхання, а життя безконечне".

Правління обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка

(Фото Віктора Кошмала)


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Чернігівська міська рада, Вячеслав Лебедь, чернігівська Просвіта


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Великий жаль, що ми втратили В'ячеслава Вікторовича Лебедя! У дуже відповідальний момент ми не матимемо його беззастережної підтримки. Хай буде вічною пам'ять про нього серед просвітян!
avatar